Sponsor Reklam

İki Dünya Arasında 588. Bölüm izle Tek Parça 04-03-2015 #ikidünyaarasında


İki Dünya Arasında 588. Bolumiki dünya Arasında 588. Bölüm Özeti: internete çok fazla hayranı artan diziler içerisinde geldiği için İki Dünya Arasında tv dizisini sizin için bir hayli sorguladık. İki Dünya Arasında 588. bölümü ile 04-03-2015 akşamı sevenlerini tv önüne alacak her zaman olduğu gibi. Arama sitelerinde sürekli sorgulanan araştırmalar şu şekildedir İki Dünya Arasında 588. bölüm full hd İki Dünya Arasında de bu hafta baya güzel olacak.

yeni bölüm son fragmanı baya güzel geldi. İki Dünya Arasında geride bıraktığımız bölümüyle oldukça yankı uyandırdı. Fenomeni her hafta artan dizi İki Dünya Arasında 588. bölümü ile 04-03-2015 akşamı yeni sevenlerine doyumsuz anlar yaşatacak Sizde seyrettikten sonra bu bölümle ilgili yorumda bulunabilirsiniz.

İki Dünya Arasında 588. Bölüm Full izle 04-03-2015,İki Dünya Arasında 588. Bölüm Youtube izle,İki Dünya Arasında 588. Bölüm Hemen seyret,İki Dünya Arasında son bolum izle,İki Dünya Arasında 588. Bölüm internetten izle,İki Dünya Arasında 588. Bölüm Youtube izle,İki Dünya Arasında 588. Bölüm Full Hd izle,İki Dünya Arasında 588. Bölüm internetten izle,İki Dünya Arasında 588. Bölüm izle ,İki Dünya Arasında 588. Bölüm izle

Konusu :
İki Dünya Arasında, hayatlarını, 'yaşatmak için yaşa' felsefesi üzerine kurmuş iki idealist arkadaşın hikâyesi üzerine kurulmuştur. Öğretmen Selim ve İmam Ahmet bu duygularla dolu iki gençtir. Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam ederken, Selim ise öğretmen olup ideallerinin peşinden Suriye'ye gitmiştir. Hikâyemiz Selim'in ülkesine, dolayısıyla da mahallesine geri dönüp hizmetine burada devam etme kararıyla başlayacaktır. Böylece yıllardır mahallelinin ona yakıştırdığı bir kız olan Aslı'yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır. Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve öğrencisi Ali'yle, onun annesi Sahra'yı kurtarabilmek için beraberinde Türkiye'ye getirir. Ne var ki bunu yapabilmek için Sahra'yla formaliteden bir evlilik yapması gerekmektedir. Bir yandan manevi dağılmışlığın yaşandığı, bir yandan üzerinde imar planlarının yapıldığı mahallesine döndüğünde işinin yurt dışındakinden de zor olduğunu görür.
Bu konuda en büyük yardımcısı ise, İmam Ahmet'tir. Ahmet zaten mahallede denge kurma görevini üstlenen, herkesin yardımına koşan ve sevilen bir karakterdir. Selim'in gelmesiyle elinin kuvvetlenmesiyle mutlu olur. Bilgi ve tecrübelerini harmanlayan iki arkadaş, 'insan kazanmak/topluma kazandırmak' adına ellerinden geleni yapacaklardır.
Selim ise, kendisiyle evlenilmesi beklenen Aslı'yla evlenme noktasında çok da aceleci davranamayacaktır. Hem Suriye'den gelirken formalite bir evlilikle beraberinde getirdiği Sahra ve oğlu Ali, hem de Aslı'yı yakından tanıma arzusu onu engelleyecektir. Selim'in hizmeti yönü ne kadar kusursuzsa, özel hayatı da o kadar ikilemler üzerine kuruludur. Sahra'nın kendisine beslemeye başladığı duyguların zamanla Selim'deki yansıması, Aslı'nın gerçek yüzünü ortaya çıkartması, okulda ise açığını yakalamaya çalışan bir müdürle mücadele etmek zorundadır.

Labels: , ,Leave A Comment: