Sponsor Reklam

Bu Tarz Benim 2 Mart izle 2015 Show Tv Tek Parça Full #BuTarzBenim


Bu Tarz Benim 26 Şubat Özeti: Bu Tar Benim'de Rüzgarlar Esmeye devam Ediyor Yarışmacılar Geçen Her Gün Biraz Daha Gerilmeye Başlamaları Onlara Büyük Stres Yaratmaktan başka Bişe Deildir.Bu Tarz Benim Yeni Bölüm ile 26 Şubat 2015'te Kaldığı Yerden Devam Ediyor.

Bu Tarz Benim 2 Mart izle,Bu Tarz Benim izle 2 Mart 2015,Bu Tarz Benim 2 Mart Fragman izle,Bu Tarz Benim 2 Mart Eleme Gecesi izle,Bu Tarz Benim 2. sezon izle,Bu Tarz Benim Youtubeden izle,Bu Tarz Benim 2.03.2015 izle

Hadise, programda seslendirdiği birbirinden güzel şarkıları ve danslarıyla izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak ve geceye damgasını vuracak. 

9 yarışmacı eleme gecesinde elenmemek için mücadele ederken, giysileriyle sürprizler yapacaklar. Gecenin konsepti ise “Maskeli Balo”. Maskeli Balo kıyafeti ile ekrana gelecek olan yarışmacılar jüri üyelerinin beğenisini kazanmak için kıyasıya yarışacak, birbirinden renkli görüntüler ve eğlenceli dakikalar yaşanacak. 

Eleme gecesinde yarışmaya ve hayallerine veda eden isim kim olacak.

“İşte Benim Stilim Eleme Gecesi” Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter’le 26 Şubat Cumartesi akşamı saat 22.00'de TV8 ekranlarında. 

Show Tv'nin Fenomen Programı Bu Tarz Benim Bu Hafta Nabızlar Hızlı Bir Şekilde Atmaya Başlamıştır.Bir Hafta Boyunca Baya Gerilen Yarışmacılar Güzel Ve Tartışmalı Bir Haftayı Geride Bıraktılar Bakalım Kimin Bu Hafta Olacaklar Şimdiden Merak Konusu?Labels: , , ,Leave A Comment: