Sponsor Reklam

Yılanların Öcü 28. Bölüm izle Tek Parça 25 Mart 2015 #YılanlarınOcu


Yılanların Öcü 27. BolumYılanların Öcü 28. Bölüm Özeti: Online platformda bir hayli paylaşılan yerli diziler içerisinde gelmesi nedeniyle Yılanların Öcü televizyon dizisini üyelerimiz için detaylı araştırdık. Yılanların Öcü 28. bölümüyle 24-03-2015 te sevenlerini televizyon başına toplayacak hep böyle olur. Google'de genel olarak sorgulanan aramalar şu şekildedir Yılanların Öcü 28. bölüm Full izle Yılanların Öcü dizisi yeni bölüm epey bir heyecanlı olmasını bekliyoruz.

bu hafta yeni fragmanı oldukça ilginç olacak gibi. Yılanların Öcü geçen bölümü ile baya yankı uyandırdı. Fenomeni Sürekli artan dizimiz Yılanların Öcü 28. bölümü ile 25-03-2015 akşamı eski fenomenlerine hoş zaman geçirtecek gibi. Bölümü bölüm ile ilgili yorumda bulunabilirsiniz.

Yılanların Öcü 28. Bölüm internetten izle 25-03-2015,Yılanların Öcü 28. Bölüm Full Hd izle,Yılanların Öcü 28. Bölüm Full seyret,Yılanların Öcü son bolum izle,Yılanların Öcü 28. Bölüm Full Tek Parça izle,Yılanların Öcü 28. Bölüm Tek Parça HD izle,Yılanların Öcü 28. Bölüm Fragmanı izle,Yılanların Öcü 28. Bölüm Donmadan izle,Yılanların Öcü 28. Bölüm izle ,Yılanların Öcü 28. Bölüm izle

Konusu :
Irazca kocası Karaş Ali öldükten sonra oğlu ve kızı ile yaşamaya başlar. Oğlu Kara Bayram askere gitmiştir. Bayram askerde bir yangın anonsu ile gittiği evde Fatma ve kardeşi Ömer'i kurtarır. Ancak anne ve babaları yangında ölür. Bayram görevi gereği bir süre Fatma'nın yakınlarında olur. Bu sırada ona aşık olur. Tezkeresini aldığı gün Fatma'ya gider, aşkını ilan edip onu yanında götürmek istediğini söyleyecektir. Ancak Fatma ve kardeşi çoktan gitmiştir.
Bayram köyüne döner. Annesi onun için bir gelin namzeti bulmuştur: Zahide. Ancak Bayram Zahide'yi kardeşi gibi görür ve evlenmek istemez. Annesi bu konuda ısrarcıdır. Bu arada köyün zengin ağası Necip Bey'in yanında çalışan kahya Hüsnü, Fatma ve Ömer'in amcasıdır. Hüsnü ve kardeşi yıllar önce küsmüştür ancak çocuklar gidecek kimseleri olmadığı için onun yanına, Bayram'ın köyüne gelirler. Hüsnü'nün karısı ve kızı bu durumdan hoşnut değildir. Bu arada Zahide'nin abisi Deli olarak anılan Haceli Fatma'yı görmüş ve aşık olmuştur.
Bayram Zahide ile evlenecek mi... Fatma ve Ömer'in durumu ne olacak... Fatma Haceli ile evlenecek mi... Bayram aşık olduğu Fatma'yı, yani aralarının iyi olmadığı Hüsnü'nün yeğenini karısı yapabilecek mi... Necip Bey'in konağında neler yaşanacak... Nesrin ölecek mi... Kamuran ve Şerife bir araya gelecek mi...

Labels: , , ,Leave A Comment: