Sponsor Reklam

Unutma Beni 1453. Bölüm Tek Parça izle 30 Mart 2015 #Unutmabeni


Unutma Beni 1448. Bolum
Unutma Beni 1453. Bölüm Özeti: Sosyal Medyada çok fazla hayranı artan diziler içinde olmasından dolayı Unutma Beni dizisini üyelerimiz için detaylı sorguladık. Unutma Beni 1453. bölüm 30-03-2015 te seyircisini ekran karşısına toplayacak daima yaptığı gibi. Arama sitelerinde genelde tercih edilen araştırmalar şu şekilde olmaktadır Unutma Beni 1453. bölüm ücretsiz Unutma Beni de yeni bölüm epey bir ilginç gelişmeler olacak

son bölüm son fragmanı bir hayli hareketli gözüküyor. Unutma Beni bir önceki bölümde baya yankı uyandırdı. Seyircisi her daim yükselen yerli dizi Unutma Beni 1453. bölüm 30-03-2015 ardından da yeni sevenlerine merhaba diyecek. Sizde bu bölümle ilgili görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Unutma Beni 1453. Bölüm Donmadan izle 30-03-2015,Unutma Beni 1448. Bölüm Tek Parça HD izle,Unutma Beni 1453. Bölüm Full seyret,Unutma Beni son bolum izle,Unutma Beni 1453. Bölüm Tek Parça HD izle,Unutma Beni 1453. Bölüm Youtube izle,Unutma Beni 1453. Bölüm Youtube izle,Unutma Beni 1453. Bölüm internetten izle,Unutma Beni 1453. Bölüm izle ,Unutma Beni 1453. Bölüm izle

Konusu :
Oyuncular : Osman Karakoç (Ali), Didem Özkavukçu (İlkay), Gülşah Çamoğlu (Asuman), Cüneyt Mete (Kenan), Ayfer Dündar (Çiğdem), Kurtuluş Şakirağaoğlu (Hikmet), Berivan Özyiğit (Emine), Olcay Kavuzlu (Şerif), Sabri Özmener (Rıfat), Berfu Öngören (Ceylan), Füsun Günuğur (Şeker Hala), Damla Kaya (Esra), Mithat Erdemli (Rauf), Gürsan Pirionurlu (Erdem), Emir Alıcıer (Özgür), Ezgi Baran(Reyhan), Mine Medya Haktanır (Güleser), Anıl Adıgüzel (Volkan)
Konusu: Romantik bir aşk ikilemini anlatan Unutma Beni dizisi mükemmel iki arkadaşın hikayesini sunuyor. Çok iyi dost olan ikiliden biri evlenmeye hazırlanırken diğeri ona aşkını itiraf eder. Bunun üzerine kafası karışan adam mükemmel anlaştığı dostunun aşkı ile evlenme üzere olduğu kadının aşkı arasında kalır. Israrla aşklarının ardında duran ve nihayet evliliğe ilk adımlarını atan Ali ve İlkay’a, Nazlının verdiği haber, tam bir soğuk duş etkisi yapmıştır: Nazlı’nın bebeğinin babası Ali’dir ve bu DNA raporu ile belgelenmiştir. Acaba bu rapor doğru mudur, yoksa bu da Rauf ile Nazlı’nın bir oyunu mudur?
Emine ve Şerif’in evliliği ise Mehtap yüzünden krizdedir. Yıllar sonra zengin ve paralı olarak dönen Mehtap, oğlu Özgür’ün velayetini istemektedir ve almaya da kararlıdır. Uzayan davalar, pahalı avukatlara karşı Şerif’in pek bir şansı yoktur. Oysa oğlunu kaybetmemek için ölümü bile göze almıştır. Şerif’in bu yolda her türlü çılgınlığı yapabileceğini bilen Emine, kocası yeniden hapse girecek diye uykusuz geceler geçirmektedir. Bir de kavga etmek için bile olsa, Şerif ve Mehtap çok sık bir araya gelmektedir ve Emine eski aşkın depreşmesinden ölesiye korkmaktadır.


Labels: , ,Leave A Comment: