Sponsor Reklam

Unutma Beni 1439. Bölüm izle Tek Parça 10 Mart 2015 #Unutmabeni


Unutma Beni 1439. Bolum Unutma Beni 1439. Bölüm Özeti: internete çok fazla aratılan diziler arasında gelmesi dolayısıyla Unutma Beni tv dizisini ziyaretçilerimiz için biraz araştırdık. Unutma Beni 1439. bölüm 10-03-2015 akşamı izleyicisini tv karşısına toplayacak hep olan bu. internete genel olarak girilen aramalar bu şekliyledir Unutma Beni 1439. bölüm full hd Unutma Beni dizisi son bölüm baya kaliteli olmasını bekliyoruz.

bu hafta ilk fragmanı epey bir kaliteli belli ediyor kendini Unutma Beni Geçen Hafta ki bölümü ile baya yankı uyandırdı. Fenomeni her daim yükselen Televizyon dizisi Unutma Beni 1439. bölümüyle 10-03-2015 ardından da yeni fenomenlerine hoş vakit geçirecek. seyrettikten sonra bölüm hakkında yorumda bulunabilirsiniz.

Unutma Beni 1439. Bölüm Youtube izle 10-03-2015,Unutma Beni 1439. Bölüm Youtube izle,Unutma Beni 1439. Bölüm Donmadan seyret,Unutma Beni son bolum izle,Unutma Beni 1439. Bölüm Hemen izle,Unutma Beni 1439. Bölüm Full Tek Parça izle,Unutma Beni 1439. Bölüm internetten izle,Unutma Beni 1439. Bölüm Hemen izle,Unutma Beni 1439. Bölüm izle ,Unutma Beni 1439. Bölüm izle

Konusu :
Oyuncular : Osman Karakoç (Ali), Didem Özkavukçu (İlkay), Gülşah Çamoğlu (Asuman), Cüneyt Mete (Kenan), Ayfer Dündar (Çiğdem), Kurtuluş Şakirağaoğlu (Hikmet), Berivan Özyiğit (Emine), Olcay Kavuzlu (Şerif), Sabri Özmener (Rıfat), Berfu Öngören (Ceylan), Füsun Günuğur (Şeker Hala), Damla Kaya (Esra), Mithat Erdemli (Rauf), Gürsan Pirionurlu (Erdem), Emir Alıcıer (Özgür), Ezgi Baran(Reyhan), Mine Medya Haktanır (Güleser), Anıl Adıgüzel (Volkan)
Konusu: Romantik bir aşk ikilemini anlatan Unutma Beni dizisi mükemmel iki arkadaşın hikayesini sunuyor. Çok iyi dost olan ikiliden biri evlenmeye hazırlanırken diğeri ona aşkını itiraf eder. Bunun üzerine kafası karışan adam mükemmel anlaştığı dostunun aşkı ile evlenme üzere olduğu kadının aşkı arasında kalır. Israrla aşklarının ardında duran ve nihayet evliliğe ilk adımlarını atan Ali ve İlkay’a, Nazlının verdiği haber, tam bir soğuk duş etkisi yapmıştır: Nazlı’nın bebeğinin babası Ali’dir ve bu DNA raporu ile belgelenmiştir. Acaba bu rapor doğru mudur, yoksa bu da Rauf ile Nazlı’nın bir oyunu mudur?
Emine ve Şerif’in evliliği ise Mehtap yüzünden krizdedir. Yıllar sonra zengin ve paralı olarak dönen Mehtap, oğlu Özgür’ün velayetini istemektedir ve almaya da kararlıdır. Uzayan davalar, pahalı avukatlara karşı Şerif’in pek bir şansı yoktur. Oysa oğlunu kaybetmemek için ölümü bile göze almıştır. Şerif’in bu yolda her türlü çılgınlığı yapabileceğini bilen Emine, kocası yeniden hapse girecek diye uykusuz geceler geçirmektedir. Bir de kavga etmek için bile olsa, Şerif ve Mehtap çok sık bir araya gelmektedir ve Emine eski aşkın depreşmesinden ölesiye korkmaktadır.


Labels: , , ,Leave A Comment: