Sponsor Reklam

Unutma Beni 1438. Bölüm izle Tek Parça 09 Mart 2015 #unutmaBeni


Unutma Beni 1438. BolumUnutma Beni 1438. Bölüm Özeti:  Online platformda en fazla sorgulanan türk dizileri içinde olmasından dolayı Unutma Beni tv dizisini üyelerimiz için biraz sorguladık. Unutma Beni 1438. bölümüyle 09-03-2015 tarihinde seyircisini ekran karşısına kitleyecek her daim yaptığı gibi. Arama sitelerinde devamlı yapılan arama kelimeleri bu şekilde olur Unutma Beni 1438. bölüm ücretsiz Unutma Beni dizisinde son bölüm bir hayli hareketli sahneler olacak.

son bölüm fragmanı bir hayli hareketli gözüküyor. Unutma Beni geçen bölümüyle baya kendinden söz ettirdi. Seyircisi devamlı artan yerli dizi Unutma Beni 1438. bölüm 09-03-2015 akşamında eski sevenlerine doyumsuz anlar yaşatacak seyrettikten sonra bölüm hakkında yorumda bulunabilirsiniz.

Unutma Beni 1438. Bölüm internetten izle 09-03-2015,Unutma Beni 1438. Bölüm Youtube izle,Unutma Beni 1438. Bölüm internetten seyret,Unutma Beni son bolum izle,Unutma Beni 1438. Bölüm Full Hd izle,Unutma Beni 1438. Bölüm Tek Parça izle,Unutma Beni 1438. Bölüm Tek Parça izle,Unutma Beni 1438. Bölüm Full izle,Unutma Beni 1438. Bölüm izle ,Unutma Beni 1438. Bölüm izle

Konusu :
Oyuncular : Osman Karakoç (Ali), Didem Özkavukçu (İlkay), Gülşah Çamoğlu (Asuman), Cüneyt Mete (Kenan), Ayfer Dündar (Çiğdem), Kurtuluş Şakirağaoğlu (Hikmet), Berivan Özyiğit (Emine), Olcay Kavuzlu (Şerif), Sabri Özmener (Rıfat), Berfu Öngören (Ceylan), Füsun Günuğur (Şeker Hala), Damla Kaya (Esra), Mithat Erdemli (Rauf), Gürsan Pirionurlu (Erdem), Emir Alıcıer (Özgür), Ezgi Baran(Reyhan), Mine Medya Haktanır (Güleser), Anıl Adıgüzel (Volkan)
Konusu: Romantik bir aşk ikilemini anlatan Unutma Beni dizisi mükemmel iki arkadaşın hikayesini sunuyor. Çok iyi dost olan ikiliden biri evlenmeye hazırlanırken diğeri ona aşkını itiraf eder. Bunun üzerine kafası karışan adam mükemmel anlaştığı dostunun aşkı ile evlenme üzere olduğu kadının aşkı arasında kalır. Israrla aşklarının ardında duran ve nihayet evliliğe ilk adımlarını atan Ali ve İlkay’a, Nazlının verdiği haber, tam bir soğuk duş etkisi yapmıştır: Nazlı’nın bebeğinin babası Ali’dir ve bu DNA raporu ile belgelenmiştir. Acaba bu rapor doğru mudur, yoksa bu da Rauf ile Nazlı’nın bir oyunu mudur?
Emine ve Şerif’in evliliği ise Mehtap yüzünden krizdedir. Yıllar sonra zengin ve paralı olarak dönen Mehtap, oğlu Özgür’ün velayetini istemektedir ve almaya da kararlıdır. Uzayan davalar, pahalı avukatlara karşı Şerif’in pek bir şansı yoktur. Oysa oğlunu kaybetmemek için ölümü bile göze almıştır. Şerif’in bu yolda her türlü çılgınlığı yapabileceğini bilen Emine, kocası yeniden hapse girecek diye uykusuz geceler geçirmektedir. Bir de kavga etmek için bile olsa, Şerif ve Mehtap çok sık bir araya gelmektedir ve Emine eski aşkın depreşmesinden ölesiye korkmaktadır.


Labels: , ,Leave A Comment: