Sponsor Reklam

Unutma Beni 1437. Bölüm izle Tek Parça izle 06-03-2015 #UnutmaBeni


Unutma Beni 1437. BolumUnutma Beni 1437. Bölüm Özeti: Sosyal Medyada epeyce tıklanan diziler içerisinde olmasından dolayı Unutma Beni tv dizisini sizler için etraflıca araştırdık. Unutma Beni 1437. bölümü ile 06-03-2015 akşamı izleyicisini ekran karşısına toplayacak sürekli olan bu. Arama motorlarında genel olarak sorgulanan araştırmalar bu şekliyledir Unutma Beni 1437. bölüm full hd Unutma Beni dizisi bu hafta epeyce ilginç olacak.

son bölüm son fragmanı baya kaliteli belli ediyor kendini Unutma Beni bir önceki bölümü ile oldukça ses getirdi. Seyircisi devamlı artan dizi Unutma Beni 1437. bölümüyle 06-03-2015 ardından da eski seyircilerine hoş zaman geçirtecek gibi. Bölümü bölüm hakkında görüş beyan edebilirsiniz

Unutma Beni 1437. Bölüm Full izle 06-03-2015,Unutma Beni 1437. Bölüm Full Hd izle,Unutma Beni 1437. Bölüm Full seyret,Unutma Beni son bolum izle,Unutma Beni 1437. Bölüm Donmadan izle,Unutma Beni 1437. Bölüm Youtube izle,Unutma Beni 1437. Bölüm Tek Parça izle,Unutma Beni 1437. Bölüm Tek Parça izle,Unutma Beni 1437. Bölüm izle ,Unutma Beni 1437. Bölüm izle

Konusu :
Oyuncular : Osman Karakoç (Ali), Didem Özkavukçu (İlkay), Gülşah Çamoğlu (Asuman), Cüneyt Mete (Kenan), Ayfer Dündar (Çiğdem), Kurtuluş Şakirağaoğlu (Hikmet), Berivan Özyiğit (Emine), Olcay Kavuzlu (Şerif), Sabri Özmener (Rıfat), Berfu Öngören (Ceylan), Füsun Günuğur (Şeker Hala), Damla Kaya (Esra), Mithat Erdemli (Rauf), Gürsan Pirionurlu (Erdem), Emir Alıcıer (Özgür), Ezgi Baran(Reyhan), Mine Medya Haktanır (Güleser), Anıl Adıgüzel (Volkan)
Konusu: Romantik bir aşk ikilemini anlatan Unutma Beni dizisi mükemmel iki arkadaşın hikayesini sunuyor. Çok iyi dost olan ikiliden biri evlenmeye hazırlanırken diğeri ona aşkını itiraf eder. Bunun üzerine kafası karışan adam mükemmel anlaştığı dostunun aşkı ile evlenme üzere olduğu kadının aşkı arasında kalır. Israrla aşklarının ardında duran ve nihayet evliliğe ilk adımlarını atan Ali ve İlkay’a, Nazlının verdiği haber, tam bir soğuk duş etkisi yapmıştır: Nazlı’nın bebeğinin babası Ali’dir ve bu DNA raporu ile belgelenmiştir. Acaba bu rapor doğru mudur, yoksa bu da Rauf ile Nazlı’nın bir oyunu mudur?
Emine ve Şerif’in evliliği ise Mehtap yüzünden krizdedir. Yıllar sonra zengin ve paralı olarak dönen Mehtap, oğlu Özgür’ün velayetini istemektedir ve almaya da kararlıdır. Uzayan davalar, pahalı avukatlara karşı Şerif’in pek bir şansı yoktur. Oysa oğlunu kaybetmemek için ölümü bile göze almıştır. Şerif’in bu yolda her türlü çılgınlığı yapabileceğini bilen Emine, kocası yeniden hapse girecek diye uykusuz geceler geçirmektedir. Bir de kavga etmek için bile olsa, Şerif ve Mehtap çok sık bir araya gelmektedir ve Emine eski aşkın depreşmesinden ölesiye korkmaktadır.


Labels: , ,Leave A Comment: