Sponsor Reklam

Unutma Beni 1435. Bölüm izle Tek Parça 04 Mart 2015 #Unutmabeni


Unutma Beni 1435. BolumUnutma Beni 1435. Bölüm Özeti: Online platformda bir hayli sorgulanan yerli diziler içerisinde gelmesi dolayısıyla Unutma Beni televizyon dizisini takipçilerimiz için etraflıca bilgi edindik. Unutma Beni 1435. bölümü ile 04-03-2015 te hayranlarını televizyon karşısına alacak sürekli yaptığı gibi. yahoo'da sürekli girilen araştırmalar bu şekilde olur Unutma Beni 1435. bölüm Unutma Beni dizisi bu hafta bir hayli ilginç sahneler olacak.

bu hafta fragmanı oldukça ilginç olacak gibi. Unutma Beni geçtiğimiz hafta ki bölümüyle bir hayli kendinden söz ettirdi. Hayranı devamlı artan dizi Unutma Beni 1435. bölümü ile 04-03-2015 akşamında tüm sevenlerine hoş vakit geçirecek. takip ediyoranız bölüm ile ilgili görüş beyan edebilirsiniz

Unutma Beni 1435. Bölüm Full Tek Parça izle 04-03-2015,Unutma Beni 1435. Bölüm Youtube izle,Unutma Beni 1435. Bölüm Donmadan seyret,Unutma Beni son bolum izle,Unutma Beni 1435. Bölüm Takılmadan izle,Unutma Beni 1435. Bölüm Tek Parça izle,Unutma Beni 1435. Bölüm internetten izle,Unutma Beni 1435. Bölüm Tek Parça HD izle,Unutma Beni 1435. Bölüm izle ,Unutma Beni 1435. Bölüm izle

Konusu :
Oyuncular : Osman Karakoç (Ali), Didem Özkavukçu (İlkay), Gülşah Çamoğlu (Asuman), Cüneyt Mete (Kenan), Ayfer Dündar (Çiğdem), Kurtuluş Şakirağaoğlu (Hikmet), Berivan Özyiğit (Emine), Olcay Kavuzlu (Şerif), Sabri Özmener (Rıfat), Berfu Öngören (Ceylan), Füsun Günuğur (Şeker Hala), Damla Kaya (Esra), Mithat Erdemli (Rauf), Gürsan Pirionurlu (Erdem), Emir Alıcıer (Özgür), Ezgi Baran(Reyhan), Mine Medya Haktanır (Güleser), Anıl Adıgüzel (Volkan)
Konusu: Romantik bir aşk ikilemini anlatan Unutma Beni dizisi mükemmel iki arkadaşın hikayesini sunuyor. Çok iyi dost olan ikiliden biri evlenmeye hazırlanırken diğeri ona aşkını itiraf eder. Bunun üzerine kafası karışan adam mükemmel anlaştığı dostunun aşkı ile evlenme üzere olduğu kadının aşkı arasında kalır. Israrla aşklarının ardında duran ve nihayet evliliğe ilk adımlarını atan Ali ve İlkay’a, Nazlının verdiği haber, tam bir soğuk duş etkisi yapmıştır: Nazlı’nın bebeğinin babası Ali’dir ve bu DNA raporu ile belgelenmiştir. Acaba bu rapor doğru mudur, yoksa bu da Rauf ile Nazlı’nın bir oyunu mudur?
Emine ve Şerif’in evliliği ise Mehtap yüzünden krizdedir. Yıllar sonra zengin ve paralı olarak dönen Mehtap, oğlu Özgür’ün velayetini istemektedir ve almaya da kararlıdır. Uzayan davalar, pahalı avukatlara karşı Şerif’in pek bir şansı yoktur. Oysa oğlunu kaybetmemek için ölümü bile göze almıştır. Şerif’in bu yolda her türlü çılgınlığı yapabileceğini bilen Emine, kocası yeniden hapse girecek diye uykusuz geceler geçirmektedir. Bir de kavga etmek için bile olsa, Şerif ve Mehtap çok sık bir araya gelmektedir ve Emine eski aşkın depreşmesinden ölesiye korkmaktadır.


Labels: , ,Leave A Comment: