Sponsor Reklam

Unutma Beni 1434. Bölüm izle Tek Parça 03 Mart 2015 #Unutmabeni


Unutma Beni 1434. BolumUnutma Beni 1434. Bölüm Özeti: Sosyal Medyada en fazla aratılan türk dizileri içerisinde gelmesi dolayısıyla Unutma Beni tv dizisini sizler için etraflıca bilgi edindik. Unutma Beni 1434. bölümü ile 03-03-2015 akşamı sevenlerini ekran önüne alacak her zaman böyle olmuştur. Arama motorlarında sürekli tercih edilen araştırmalar bu şekilde olur Unutma Beni 1434. bölüm ücretsiz Unutma Beni dizisinde bu bölümde epeyce güzel olacağına inanıyoruz.

yeni bölüm yeni fragmanı bir hayli kaliteli belli ediyor kendini Unutma Beni bir önceki bölümünde bir hayli kendinden söz ettirdi. Hayranı devamlı artan yerli dizi Unutma Beni 1434. bölüm 03-03-2015 ardından da eski seyircilerine hoş zaman geçirtecek gibi. takip ediyoranız bölüm hakkında görüş beyan edebilirsiniz

Unutma Beni 1434. Bölüm Donmadan izle 03-03-2015,Unutma Beni 1434. Bölüm Donmadan izle,Unutma Beni 1434. Bölüm Tek Parça seyret,Unutma Beni son bolum izle,Unutma Beni 1434. Bölüm Full Tek Parça izle,Unutma Beni 1434. Bölüm Takılmadan izle,Unutma Beni 1434. Bölüm Full Tek Parça izle,Unutma Beni 1434. Bölüm Takılmadan izle,Unutma Beni 1434. Bölüm izle ,Unutma Beni 1434. Bölüm izle

Konusu :
Oyuncular : Osman Karakoç (Ali), Didem Özkavukçu (İlkay), Gülşah Çamoğlu (Asuman), Cüneyt Mete (Kenan), Ayfer Dündar (Çiğdem), Kurtuluş Şakirağaoğlu (Hikmet), Berivan Özyiğit (Emine), Olcay Kavuzlu (Şerif), Sabri Özmener (Rıfat), Berfu Öngören (Ceylan), Füsun Günuğur (Şeker Hala), Damla Kaya (Esra), Mithat Erdemli (Rauf), Gürsan Pirionurlu (Erdem), Emir Alıcıer (Özgür), Ezgi Baran(Reyhan), Mine Medya Haktanır (Güleser), Anıl Adıgüzel (Volkan)
Konusu: Romantik bir aşk ikilemini anlatan Unutma Beni dizisi mükemmel iki arkadaşın hikayesini sunuyor. Çok iyi dost olan ikiliden biri evlenmeye hazırlanırken diğeri ona aşkını itiraf eder. Bunun üzerine kafası karışan adam mükemmel anlaştığı dostunun aşkı ile evlenme üzere olduğu kadının aşkı arasında kalır. Israrla aşklarının ardında duran ve nihayet evliliğe ilk adımlarını atan Ali ve İlkay’a, Nazlının verdiği haber, tam bir soğuk duş etkisi yapmıştır: Nazlı’nın bebeğinin babası Ali’dir ve bu DNA raporu ile belgelenmiştir. Acaba bu rapor doğru mudur, yoksa bu da Rauf ile Nazlı’nın bir oyunu mudur?
Emine ve Şerif’in evliliği ise Mehtap yüzünden krizdedir. Yıllar sonra zengin ve paralı olarak dönen Mehtap, oğlu Özgür’ün velayetini istemektedir ve almaya da kararlıdır. Uzayan davalar, pahalı avukatlara karşı Şerif’in pek bir şansı yoktur. Oysa oğlunu kaybetmemek için ölümü bile göze almıştır. Şerif’in bu yolda her türlü çılgınlığı yapabileceğini bilen Emine, kocası yeniden hapse girecek diye uykusuz geceler geçirmektedir. Bir de kavga etmek için bile olsa, Şerif ve Mehtap çok sık bir araya gelmektedir ve Emine eski aşkın depreşmesinden ölesiye korkmaktadır.


Labels: , ,Leave A Comment: