Sponsor Reklam

Poyraz Karayel 11. Bölüm Tek Parça izle 18 Mart 2015 #PoyrazKarayel


Poyraz Karayel 11. BolumPoyraz Karayel 11. Bölüm Özeti: internete çok fazla hayranı artan yerli diziler arasında gelmesi dolayısıyla Poyraz Karayel tv dizisini takipçilerimiz için bir hayli inceledik. Poyraz Karayel 11. bölümü ile 18-03-2015 te izleyicisini tv önüne kitleyecek hep böyle olmuştur. Arama motorlarında genellikle girilen aramalar bu şekliyledir Poyraz Karayel 11. bölüm Poyraz Karayel de son bölüm baya ilginç olacak.

son bölüm ilk fragmanı baya iddialı görünüyor. Poyraz Karayel geçtiğimiz hafta ki bölümü ile baya ses Getirmişti. Hayranı her hafta artan dizimiz Poyraz Karayel 11. bölüm 18-03-2015 tarihinde eski seyircilerine hoş zaman geçirtecek gibi. Sizde takip ediyoranız bu bölümle ilgili görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Poyraz Karayel 11. Bölüm Tek Parça izle 18-03-2015,Poyraz Karayel 11. Bölüm Tek Parça HD izle,Poyraz Karayel 11. Bölüm Tek Parça seyret,Poyraz Karayel son bolum izle,Poyraz Karayel 11. Bölüm Full Tek Parça izle,Poyraz Karayel 11. Bölüm Full izle,Poyraz Karayel 11. Bölüm Full Hd izle,Poyraz Karayel 11. Bölüm Youtube izle,Poyraz Karayel 11. Bölüm izle ,Poyraz Karayel 11. Bölüm izle

Konusu :
Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı "Poyraz Karayel"in konusu şöyle;
Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal'dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül'ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz'ın patronu Bahri Umman'ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül'den saklamak zorundadır.
Bütün aşkların imkansız, bütün dostlukların zorlu, bütün düşmanlıkların acımasız yaşandığı Poyraz Karayel, sıradışı karakterleri, kara mizahı ve hareketli kurgusuyla, izleyicilerini Kanal D ekranlarına bağlayacak.

Labels: , , ,Leave A Comment: