Sponsor Reklam

Kiraz Mevsimi 38. Bolum izle Tek Parça 28 Mart 2015 #KirazMevsimi


Kiraz Mevsimi 37. BolumKiraz Mevsimi 38. Bölüm Özeti: Online platformda epeyce aranan dizilerimiz içerisinde gelmesi nedeniyle Kiraz Mevsimi tv dizisini ziyaretçilerimiz için biraz sorguladık. Kiraz Mevsimi 38. bölümüyle 28-03-2015 te izleyicisini televizyon başına alacak sürekli olduğu gibi. Arama motorlarında sürekli girilen aramalar bu şekliyledir Kiraz Mevsimi 37. bölüm Kiraz Mevsimi de bu hafta baya heyecanlı olmasını bekliyoruz.

son bölüm son fragmanı bir hayli güzel geldi. Kiraz Mevsimi geçen bölümüyle oldukça yankı uyandırdı. Takipçisi devamlı artan dizimiz Kiraz Mevsimi 38. bölümüyle 28-03-2015 ardından da tüm fenomenlerine hoş zaman geçirtecek gibi. seyrettikten sonra bölüm ile ilgili yorumda bulunabilirsiniz.

Kiraz Mevsimi 38. Bölüm Full Tek Parça izle 28-03-2015,Kiraz Mevsimi 38. Bölüm Full Tek Parça izle,Kiraz Mevsimi 38. Bölüm Youtube seyret,Kiraz Mevsimi son bolum izle,Kiraz Mevsimi 38. Bölüm Full Hd izle,Kiraz Mevsimi 38. Bölüm Donmadan izle,Kiraz Mevsimi 38. Bölüm Tek Parça HD izle,Kiraz Mevsimi 38. Bölüm Donmadan izle,Kiraz Mevsimi 38. Bölüm izle ,Kiraz Mevsimi 38. Bölüm izle

Konusu :
En büyük hayali bir gün başarılı bir modacı olmak olan Öykü, küçük bir mahallede annesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan çalışkan bir üniversite öğrencisidir. Çocukluk yıllarından beri en yakın arkadaşı Burcu'nun ağabeyi Mete'ye aşıktır. Ne yazık ki herkesten sakladığı büyük aşkını mahalle arkadaşı Şeyma'ya kaptırır. Durum böyle olunca da, aşkını kalbine gömer ve duygularını kendi içinde yaşamaya başlar.
Öykü, komik ve bir o kadar da güzel tesadüfler sonucu Mete'nin ortağı ve yakın arkadaşı Ayaz ile karşılaşır. Ayaz, çapkın kendine aşırı güvenen ukala bir tiptir. Aynı zamanda Öykü'nün kendine örnek aldığı, büyük hayranı olduğu modacı Önem Dinçer'in de oğludur. Ama Öykü'nün bundan haberi yoktur.
Tatlı bir tesadüfle tanışan, birbirinden tamamen zıt karakterlere sahip olan Ayaz ve Öykü'yü, kader, her fırsatta bir araya getirecek ve zamanla aralarında hem romantik hem de komik bir ilişkinin başlamasına sebep olacaktır.
Ayaz ve Öykü arasında bir oyun olarak başlayan herşey, zamanla gerçeğe dönüşebilecek midir?
Yoksa Öykü her türlü imkansızlığa rağmen hayallerinin aşkı olan Mete'ye kavuşabilecek midir?

Labels: , ,Leave A Comment: