Sponsor Reklam

Kertenkele 22. Bolum izle Tek Parça 28 Mart 2015 #Kertenkele


Kertenkele 21. BolumKertenkele 22. Bölüm Özeti: internet Aleminde en çok konuşulan yerli diziler içerisinde olmasından dolayı Kertenkele tv dizisini sizler için biraz bilgi edindik. Kertenkele 22. bölümüyle 28-03-2015 tarihinde izleyicisini ekran önüne kitleyecek daima böyle olur. Google'de devamlı tercih edilen araştırmalar şu şekilde olmaktadır Kertenkele 21. bölüm Full izle Kertenkele dizisinde yeni bölüm baya güzel sahneler olacak.

yeni bölüm ilk fragmanı bir hayli kaliteli belli ediyor kendini Kertenkele geçtiğimiz hafta ki bölümüyle baya yankı uyandırdı. Fenomeni her daim yükselen Televizyon dizisi Kertenkele 22. bölümüyle 28-03-2015 akşamı eski sevenlerine hoş zaman geçirtecek gibi. bölüm hakkında görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Kertenkele 22. Bölüm Full Tek Parça izle 28-03-2015,Kertenkele 22. Bölüm internetten izle,Kertenkele 22. Bölüm Full Tek Parça seyret,Kertenkele son bolum izle,Kertenkele 22. Bölüm Hemen izle,Kertenkele 22. Bölüm Donmadan izle,Kertenkele 22. Bölüm Full izle,Kertenkele 22. Bölüm Full Tek Parça izle,Kertenkele 22. Bölüm izle ,Kertenkele 22. Bölüm izle

Konusu :
Kertenkele Dizisi" fazla maliyet istemeden ATV kanlının bir iç yapımı olarak ekranlara gelecek. Kertenkele rolü ise tanıdık bir yüze ait Timur Acar karşımıza bir hırsız olarak çıkacak. Kertenkele Dizisi Konusu ise şu şekilde ; Profesyonel bir hırsız olan Kertenkele sürekli suç işler ve peşine düşen komiser ise Erdinç Gülener olacak. Kertenkele yine kaçarken bir köye sığınır ve onu imam sanan köylüye uyarak bu rolü sürdürür.
Sahte imam olarak dizide gözüken Kertenkele bir kıza aşık olur aşık olduğu için mecburen bu köyde kalmaya devam eden Kertenkele eski hayatına mı dönecek yoksa sevdiği uğruna yaptığı rolü sürdürecek mi? Komiser ile olan kovalamaca nasıl gelişecek ? Kertenkele Dizisi kadrosunda Timur Acar ve Erdinç Gülener haricinde Şemsi İnkaya Sinan Çalışkan ve Umut Oğuz'da rol alacak. Bu ay içerisinde başlamasını beklediğimiz yapım bizleri komedi ve gülmek için ekran başına davet ediyor.

Labels: , , ,Leave A Comment: