Sponsor Reklam

Karadayı 102. Bölüm izle Tek Part son !! 16 Mart 2015 #Karadayı


Karadayı 102. Bölüm Özeti: Yine Heyecanları Tavan Yapacak bir Bölüm ile Karadayı 102. bölüm ile 16 Mart Gecesi Reyting Rekorları Kırmaya Devam Ediyor.Bakalım yeni bölüm'de Olacaklar Şimdiden Merak Konusu?Geçtiğimiz Hafta Baya Heyecanların Tavan Yaptığı Dizi Karadayı Yeni bölüm ile izleyenleri Sevindireceği gözüküyor..

Karadayı 102. Bölüm izle,Karadayı 102. Bölüm Full Hd izle,Karadayı 102. Bolum izle,Karadayı 102 izle,Karadayı 102. Bölüm Tek Parça izle,Karadayı 23 Mart izle,Karadayı 16.03.2015 izle,Karadayı Son Bölüm izle,Karadayı Yeni Bölüm izle.

Mahir'e bebekleri olacağını müjdesini vermek için keyifle yol alan Feride, Belgin'in onu takip ettiğinin farkında değildir. Belgin, Mahir'e ulaşmak için önündeki en büyük engelin Feride olduğunu bilmektedir. Mahir ve Mehmet Saim, Feride'nin hamile olduğunu öğrenecek midir? 
 
Necdet hasta yatağında yatarken Süeda erken doğum yapar ve kızları olur. Süeda Necdet'in bundan sonra yatalak kalabileceğini öğrenir. Necdet'in durumu iyi değildir. Kızını ve Necdet'i Ayten'e bırakıp gitmek ister. Ayten, Necdet ve bebeğe bakmayı kabul edecek midir? 
 
Seyis kendine gelir ve onu öldürmek isteyenin Bülent olduğunu İlknur'a söyler. İlknur Bülent'e hesap sormaya gider. Seyis'in iyileşir iyileşmez peşine düşeceğinden korkan Bülent Orhan'a durumu anlatır. Orhan ablasını ve Bülent'i Seyis'ten kurtarmak için onu öldürmeye karar vermiştir. Orhan Seyis'i öldürecek midir?

Öte Yandan Turgut Akın'ın Diziye Tekrar Dönmesi izleyenler Tarafından Büyük ilgi Görmeye Başlamıştır.Fakat Belgin ile Turgut Akın'ın Planları Gün Be Gün işlemeye devam Ediyor.Bakalım Karadayı Yeni Bölüm'de Neler Olacak ?

Labels: , , , ,Leave A Comment: