Sponsor Reklam

Kara Para Aşk 39. Bölüm izle Tek Parça 25 Mart 2015 #KaraParaAsk


Kara Para Aşk 38. BolumKara Para Aşk 39. Bölüm Özeti: internete en çok konuşulan dizilerimiz içinde gelmesi nedeniyle Kara Para Aşk dizisini sizler için biraz sorguladık. Kara Para Aşk 39. bölüm 25-03-2015 akşamı fanlarını televizyon başına alacak hep böyle olur. yahoo'da genel olarak tercih edilen aramalar şu şekildedir Kara Para Aşk 39. bölüm bedava Kara Para Aşk dizisi bu bölümde oldukça kaliteli olmasını bekliyoruz.

yeni bölüm son fragmanı baya ilginç olacak gibi. Kara Para Aşk bir önceki bölümde epey bir yankı uyandırdı. Takipçisi devamlı artan dizimiz Kara Para Aşk 39. bölümüyle 25-03-2015 akşamında eski hayranlarına hoş vakit geçirecek. Bölümü bu bölümle ilgili yorumda bulunabilirsiniz.

Kara Para Aşk 39. Bölüm Donmadan izle 25-03-2015,Kara Para Aşk 39. Bölüm Tek Parça HD izle,Kara Para Aşk 39. Bölüm Donmadan seyret,Kara Para Aşk son bolum izle,Kara Para Aşk 39. Bölüm Donmadan izle,Kara Para Aşk 39. Bölüm Full izle,Kara Para Aşk 39. Bölüm Full izle,Kara Para Aşk 39. Bölüm Donmadan izle,Kara Para Aşk 39. Bölüm izle ,Kara Para Aşk 39. Bölüm izle

Konusu :
Kara para aşk dizisinin konusu aşağıdaki gibidir; Ömer'in babası o henüz 9 yaşındayken bir cinayete kurban gider. Bunun üzerine Ömer (Engin Akyürek) büyüyünce polis olmaya karar verir. Ve bu düşüncesini gerçekleştirerek polis olup Van'da görev yapmaya başlar. Elif (Tuba Büyüküstün) ise bir takı tasarımcısıdır ve Roma'da yaşamaktadır orada bir butiği var.
Aynı dönemde Ömer Sibel'le nişanlanmak, Elif ise ailesiyle birlikte olmak için İstanbul'a gelirler. Ömer'in nişanlısı Sibel Andaç, Elif'in babası Ahmet Denizer cinayete kurban gider. İkisi aynı arabada ölü bulunurlar. Geriye cevaplanması gereken sorular bırakan bu iki kişi Ömer ve Elif'in de yollarının kesişmesine neden olur.

Ömer nişanlısının katilinin peşine düşer, Elif ise babasının ölmeden önce iflas ettiğini öğrenir ve bunlar yetmezmiş gibi borç bıraktığı elmaslar yüzünden ailesi için tehlikelerle karşılaşmak zorunda kalır. İntikam, aşk, hırs, para, gizli sırlar ile Kara para aşk ekranlarda… Kara para aşk oyuncuları ve karakterleri Ömer Demir – Engin Akyürek

Labels: , ,Leave A Comment: