Sponsor Reklam

Kara Para Aşk 37. Bölüm izle Tek Parça 04 Mart 2015 #KaraParaAşk


Kara Para Aşk 37. BolumKara Para Aşk 37. Bölüm Özeti: Sosyal Medyada çok fazla aranan türk dizileri arasında olmasından dolayı Kara Para Aşk televizyon dizisini sizin için etraflıca bilgi edindik. Kara Para Aşk 37. bölümüyle 04-03-2015 te sevenlerini televizyon önüne alacak her daim böyle olmuştur. Arama sitelerinde genellikle sorgulanan araştırmalar şu şekildedir Kara Para Aşk 37. bölüm Hd izle Kara Para Aşk de son bölüm baya ilginç sahneler olacak.

son bölüm son fragmanı baya kaliteli belli ediyor kendini Kara Para Aşk geçen bölümüyle baya yankı uyandırdı. Hayranı Sürekli artan dizi Kara Para Aşk 37. bölüm 04-03-2015 akşamı yeni sevenlerine hoş vakit geçirecek. Bölümü seyrettikten sonra bu bölümle ilgili yorumda bulunabilirsiniz.

Kara Para Aşk 37. Bölüm Donmadan izle 04-03-2015,Kara Para Aşk 37. Bölüm Donmadan izle,Kara Para Aşk 37. Bölüm internetten seyret,Kara Para Aşk son bolum izle,Kara Para Aşk 37. Bölüm Hemen izle,Kara Para Aşk 37. Bölüm internetten izle,Kara Para Aşk 37. Bölüm Tek Parça HD izle,Kara Para Aşk 37. Bölüm Takılmadan izle,Kara Para Aşk 37. Bölüm izle ,Kara Para Aşk 37. Bölüm izle

Konusu :
Kara para aşk dizisinin konusu aşağıdaki gibidir; Ömer'in babası o henüz 9 yaşındayken bir cinayete kurban gider. Bunun üzerine Ömer (Engin Akyürek) büyüyünce polis olmaya karar verir. Ve bu düşüncesini gerçekleştirerek polis olup Van'da görev yapmaya başlar. Elif (Tuba Büyüküstün) ise bir takı tasarımcısıdır ve Roma'da yaşamaktadır orada bir butiği var.
Aynı dönemde Ömer Sibel'le nişanlanmak, Elif ise ailesiyle birlikte olmak için İstanbul'a gelirler. Ömer'in nişanlısı Sibel Andaç, Elif'in babası Ahmet Denizer cinayete kurban gider. İkisi aynı arabada ölü bulunurlar. Geriye cevaplanması gereken sorular bırakan bu iki kişi Ömer ve Elif'in de yollarının kesişmesine neden olur.
Ömer nişanlısının katilinin peşine düşer, Elif ise babasının ölmeden önce iflas ettiğini öğrenir ve bunlar yetmezmiş gibi borç bıraktığı elmaslar yüzünden ailesi için tehlikelerle karşılaşmak zorunda kalır. İntikam, aşk, hırs, para, gizli sırlar ile Kara para aşk ekranlarda… Kara para aşk oyuncuları ve karakterleri Ömer Demir – Engin Akyürek

Labels: , ,Leave A Comment: