Sponsor Reklam

Kaderimin Yazıldığı Gün 22. Bölüm izle Tek Parça 24 Mart 2015 #KaderiminyazıldığıGun


Kaderimin Yazıldığı Gün 21. BolumKaderimin Yazıldığı Gün 22. Bölüm Özeti: Sanal alemde en çok paylaşılan türk dizileri içinde olmasından dolayı Kaderimin Yazıldığı Gün tv dizisini üyelerimiz için etraflıca sorguladık. Kaderimin Yazıldığı Gün 22. bölüm 24-03-2015 tarihinde fanlarını televizyon önüne alacak her daim böyle olur. internete genelde sorgulanan araştırmalar şu şekildedir Kaderimin Yazıldığı Gün 22. bölüm Hd izle Kaderimin Yazıldığı Gün de son bölüm baya güzel olmasını bekliyoruz.

bu hafta ilk fragmanı bir hayli güzel geldi. Kaderimin Yazıldığı Gün geçen bölümünde oldukça ses getirdi. Takipçisi her daim yükselen Televizyon dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün 22. bölüm 24-03-2015 tarihinde tüm fenomenlerine hoş zaman geçirtecek gibi. bölüm hakkında görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.
Kaderimin Yazıldığı Gün 22. Bölüm Youtube izle 24-03-2015,Kaderimin Yazıldığı Gün 22. Bölüm internetten izle,Kaderimin Yazıldığı Gün 22. Bölüm Youtube seyret,Kaderimin Yazıldığı Gün son bolum izle,Kaderimin Yazıldığı Gün 22. Bölüm Tek Parça izle,Kaderimin Yazıldığı Gün 22. Bölüm Donmadan izle,Kaderimin Yazıldığı Gün 22. Bölüm Tek Parça izle,Kaderimin Yazıldığı Gün 22. Bölüm Full Tek Parça izle,Kaderimin Yazıldığı Gün 22. Bölüm izle ,Kaderimin Yazıldığı Gün 22. Bölüm izle

Konusu : Star TV Yeni Dizilerinden Kaderimin Yazıldığı Gün 14 Ekim 2014 Saat 20:30’da Ekranlara Gelmeye Hazırlanıyor. Ulaş İnanç’ın Yöneteceği Dizide Birbirinden Ünlü Oyuncular Rol Alacak. Özcan Deniz’in Bölüm Başı 96 Bin TL Alacağı Konuşulan Dizide Taşıyıcı Annelik Konusu Anlatılacak. Dizide Tarım İşçisi Genç Bir Kız ile Antakyalı Varlıklı çiftçi ailelerinden Yörükhan Ailesinin Kesişen Yolları ve Fırtınalı Hikayesi Anlatılıyor.
Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisi Antakya’da Çekiliyor. Çocuğu Olmayan Bir Çift Çocuk Sahibi Olabilmek İçin Her Şeyi Göze Almıştır. Hatice Şendil Güçlü Kadın Dila Hanım Karakterindeki Başarısından Sonra Şimdi Masun Bir Genç Kız Elif Rolüyle İzleyici Karşısına Çıkıyor.
Özcan Deniz Yörükhan Ailesinden Kahraman Yörükhan Rolünde:
Yörükhan Ailesinin En Güçlü Ferdi. Babasının Yaşlanması Üzerine Yönetimi Devralmış, Karısı Defneyle Mutlu Bir Evliliği Olan, Karısının Çocuk İsteğine Cevap Verememiş, Ama Baba Olmak İçin Can Atan Biri.
Begüm Kütük Özcan Denizin Eşi Defne Rolünde:
Özcan Denizin Karısı Rolünde. Yıllar Önce Bir Trafik Kazası Geçirir Ve Çocuğunu Düşürür, Artık Bir Daha Anne Olamayacaktır. Çocuk Sahibi Olmak İçin Her Şeyi Yapamaya Hazırdır.
Hatice Şendil Sıradan Bir Tarım İşçisi Ailenin Kızı Elif Rolünde (Hatice Şendil Dizi İçin Tam 10 Kilo Verdi):
Antakya’da Tarım İşçisi Bir Ailenin Güzel Kızı. Ailesi Onu Maksut’la Evlendirmek İster Ancak Elif Kabul Etmez. Elif Kendisi Asla Düşünemeyeceği Olayların İçinde Bulacak, Kader Ağlarını Elif’in Üzerine Örecek.
Gülber İleri Kerem Rolünde:
Özcan Denizin Canlandırdığı Kahraman Karakterinin Ablası Meryem’in Oğlu Rolünde.Dayısı Kahraman’ın Sözünden Çıkmayan, Güzel Elif’e Olan Aşkı Onu Biricik Dayısıyla Karşı Karşıya Getirecek.
Dizinin Kadrosuna Son Olarak Yasak Dizisinde Rol Alan Gürbey İleri Dahil Oldu, Gülbey İleri Dizide Özcan Deniz’in Yeğeni Rolüyle Karşımıza Gelecek. Özcan Deniz Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisinde İki Kadın Arasında Kalmış Bir Adamı Canlandıracak.
Kaderimin Yazıldığı Gün Oyuncuları:
Özcan Deniz (Kahraman Yörükhan Karakteri)
Begün Kütük (Özcan Denizin Eşi Defne Karakteri)
Hatice Şendil (Elif Karakteri)
Dilan Çiçek Deniz
Gülber İleri (Kerem Karakteri)
Belçim Bilgin
Gül Onat
Metin Çekmez
Hakan Meriçliler
Anıl Altan
Goncagül Sunar
Songül Öden

Labels: , ,Leave A Comment: