Sponsor Reklam

İki Dünya Arasında 601. Bölüm izle Tek Parça 23-03-2015 #ikidünyaarasında


İki Dünya Arasında 596. Bolumiki dünya Arasında 601. Bölüm Özeti: Sosyal Medyada en fazla aratılan türk dizileri arasında geldiği için İki Dünya Arasında dizisini takipçilerimiz için epey bir araştırdık. İki Dünya Arasında 601. bölümü ile 23-03-2015 akşamı hayranlarını ekran karşısına alacak sürekli olduğu gibi. Google'de sürekli tercih edilen arama kelimeleri bu şekliyledir İki Dünya Arasında 601. bölüm Full izle İki Dünya Arasında dizisi bu hafta bir hayli heyecanlı olacak.

son bölüm fragmanı epey bir iddialı görünüyor. İki Dünya Arasında Geçen Hafta ki bölümünde bir hayli ses Getirmişti. Seyircisi her daim yükselen dizi İki Dünya Arasında 601. bölüm 23-03-2015 tarihinde eski hayranlarına merhaba diyecek. seyrettikten sonra bölüm ile ilgili yorumda bulunabilirsiniz.
İki Dünya Arasında 601. Bölüm Full Hd izle 23-03-2015,İki Dünya Arasında 601. Bölüm Full Hd izle,İki Dünya Arasında 601. Bölüm Tek Parça HD seyret,İki Dünya Arasında son bolum izle,İki Dünya Arasında 601. Bölüm Full Hd izle,İki Dünya Arasında 601. Bölüm internetten izle,İki Dünya Arasında 601. Bölüm Full Hd izle,İki Dünya Arasında 601. Bölüm Full Tek Parça izle,İki Dünya Arasında 601. Bölüm izle ,İki Dünya Arasında 601. Bölüm izle

Konusu :
İki Dünya Arasında, hayatlarını, 'yaşatmak için yaşa' felsefesi üzerine kurmuş iki idealist arkadaşın hikâyesi üzerine kurulmuştur. Öğretmen Selim ve İmam Ahmet bu duygularla dolu iki gençtir. Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam ederken, Selim ise öğretmen olup ideallerinin peşinden Suriye'ye gitmiştir. Hikâyemiz Selim'in ülkesine, dolayısıyla da mahallesine geri dönüp hizmetine burada devam etme kararıyla başlayacaktır. Böylece yıllardır mahallelinin ona yakıştırdığı bir kız olan Aslı'yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır. Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve öğrencisi Ali'yle, onun annesi Sahra'yı kurtarabilmek için beraberinde Türkiye'ye getirir. Ne var ki bunu yapabilmek için Sahra'yla formaliteden bir evlilik yapması gerekmektedir. Bir yandan manevi dağılmışlığın yaşandığı, bir yandan üzerinde imar planlarının yapıldığı mahallesine döndüğünde işinin yurt dışındakinden de zor olduğunu görür.
Bu konuda en büyük yardımcısı ise, İmam Ahmet'tir. Ahmet zaten mahallede denge kurma görevini üstlenen, herkesin yardımına koşan ve sevilen bir karakterdir. Selim'in gelmesiyle elinin kuvvetlenmesiyle mutlu olur. Bilgi ve tecrübelerini harmanlayan iki arkadaş, 'insan kazanmak/topluma kazandırmak' adına ellerinden geleni yapacaklardır.
Selim ise, kendisiyle evlenilmesi beklenen Aslı'yla evlenme noktasında çok da aceleci davranamayacaktır. Hem Suriye'den gelirken formalite bir evlilikle beraberinde getirdiği Sahra ve oğlu Ali, hem de Aslı'yı yakından tanıma arzusu onu engelleyecektir. Selim'in hizmeti yönü ne kadar kusursuzsa, özel hayatı da o kadar ikilemler üzerine kuruludur. Sahra'nın kendisine beslemeye başladığı duyguların zamanla Selim'deki yansıması, Aslı'nın gerçek yüzünü ortaya çıkartması, okulda ise açığını yakalamaya çalışan bir müdürle mücadele etmek zorundadır.

Labels: , ,Leave A Comment: