Sponsor Reklam

İki Dünya Arasında 600. Bölüm izle Son Bölüm !! 20 Mart 2015


İki Dünya Arasında 600. Bolumiki Dünya Arasında 600. Bölüm Özeti: Sanal alemde bir hayli sorgulanan türk dizileri içerisinde geldiği için İki Dünya Arasında televizyon dizisini üyelerimiz için bir hayli inceledik. İki Dünya Arasında 600. bölüm 20-03-2015 akşamı izleyicisini televizyon önüne alacak her zaman olduğu gibi. Arama sitelerinde sürekli sorgulanan arama kelimeleri bu şekilde olur İki Dünya Arasında 600. bölüm bedava İki Dünya Arasında dizisi bu hafta epeyce ilginç olacağına inanıyoruz.

son bölüm yeni fragmanı bir hayli hareketli gözüküyor. İki Dünya Arasında geçen bölümü ile bir hayli ses getirdi. Seyircisi her hafta artan yerli dizi İki Dünya Arasında 600. bölümüyle 20-03-2015 akşamı tüm fenomenlerine hoş vakit geçirecek. bölüm ile ilgili yorumda bulunabilirsiniz.

İki Dünya Arasında 600. Bölüm Tek Parça izle 20-03-2015,İki Dünya Arasında 600. Bölüm Full izle,İki Dünya Arasında 600. Bölüm internetten seyret,İki Dünya Arasında son bolum izle,İki Dünya Arasında 600. Bölüm internetten izle,İki Dünya Arasında 600. Bölüm Full izle,İki Dünya Arasında 600. Bölüm Full Tek Parça izle,İki Dünya Arasında 600. Bölüm Tek Parça izle,İki Dünya Arasında 600. Bölüm izle ,İki Dünya Arasında 600. Bölüm izle

Konusu :
İki Dünya Arasında, hayatlarını, 'yaşatmak için yaşa' felsefesi üzerine kurmuş iki idealist arkadaşın hikâyesi üzerine kurulmuştur. Öğretmen Selim ve İmam Ahmet bu duygularla dolu iki gençtir. Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam ederken, Selim ise öğretmen olup ideallerinin peşinden Suriye'ye gitmiştir. Hikâyemiz Selim'in ülkesine, dolayısıyla da mahallesine geri dönüp hizmetine burada devam etme kararıyla başlayacaktır. Böylece yıllardır mahallelinin ona yakıştırdığı bir kız olan Aslı'yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır. Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve öğrencisi Ali'yle, onun annesi Sahra'yı kurtarabilmek için beraberinde Türkiye'ye getirir. Ne var ki bunu yapabilmek için Sahra'yla formaliteden bir evlilik yapması gerekmektedir. Bir yandan manevi dağılmışlığın yaşandığı, bir yandan üzerinde imar planlarının yapıldığı mahallesine döndüğünde işinin yurt dışındakinden de zor olduğunu görür.
Bu konuda en büyük yardımcısı ise, İmam Ahmet'tir. Ahmet zaten mahallede denge kurma görevini üstlenen, herkesin yardımına koşan ve sevilen bir karakterdir. Selim'in gelmesiyle elinin kuvvetlenmesiyle mutlu olur. Bilgi ve tecrübelerini harmanlayan iki arkadaş, 'insan kazanmak/topluma kazandırmak' adına ellerinden geleni yapacaklardır.
Selim ise, kendisiyle evlenilmesi beklenen Aslı'yla evlenme noktasında çok da aceleci davranamayacaktır. Hem Suriye'den gelirken formalite bir evlilikle beraberinde getirdiği Sahra ve oğlu Ali, hem de Aslı'yı yakından tanıma arzusu onu engelleyecektir. Selim'in hizmeti yönü ne kadar kusursuzsa, özel hayatı da o kadar ikilemler üzerine kuruludur. Sahra'nın kendisine beslemeye başladığı duyguların zamanla Selim'deki yansıması, Aslı'nın gerçek yüzünü ortaya çıkartması, okulda ise açığını yakalamaya çalışan bir müdürle mücadele etmek zorundadır.

Labels: , , ,Leave A Comment: