Sponsor Reklam

İki Dünya Arasında 599. Bölüm izle Tek Parça 19 Mart 2015 #ikidünyaArasında


İki Dünya Arasında 599. Bolumiki Dünya Arasında 599. Bölüm Özeti: internet Aleminde en çok paylaşılan dizilerimiz içinde gelmesi nedeniyle İki Dünya Arasında dizisini sizin için bir hayli bilgi edindik. İki Dünya Arasında 599. bölüm 19-03-2015 te fanlarını ekran karşısına toplayacak hep yaptığı gibi. Arama motorlarında genellikle yapılan arama kelimeleri şu şekildedir İki Dünya Arasında 599. bölüm Hd izle İki Dünya Arasında dizisinde bu bölümde epey bir kaliteli sahneler olacak.

yeni bölüm son fragmanı bir hayli ilginç olacak gibi. İki Dünya Arasında Geçen Hafta ki bölümü ile bir hayli ses getirdi. Fenomeni Sürekli artan dizimiz İki Dünya Arasında 599. bölümüyle 19-03-2015 akşamı eski fenomenlerine hoş vakit geçirecek. Sizde takip ediyoranız bölüm ile ilgili görüş beyan edebilirsiniz

İki Dünya Arasında 599. Bölüm Tek Parça izle 19-03-2015,İki Dünya Arasında 599. Bölüm Full izle,İki Dünya Arasında 599. Bölüm Takılmadan seyret,İki Dünya Arasında son bolum izle,İki Dünya Arasında 599. Bölüm internetten izle,İki Dünya Arasında 599. Bölüm internetten izle,İki Dünya Arasında 599. Bolum izle,İki Dünya Arasında 599. Bölüm Tek Parça izle,İki Dünya Arasında 599. Bölüm izle ,İki Dünya Arasında 599. Bölüm izle

Konusu :
İki Dünya Arasında, hayatlarını, 'yaşatmak için yaşa' felsefesi üzerine kurmuş iki idealist arkadaşın hikâyesi üzerine kurulmuştur. Öğretmen Selim ve İmam Ahmet bu duygularla dolu iki gençtir. Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam ederken, Selim ise öğretmen olup ideallerinin peşinden Suriye'ye gitmiştir. Hikâyemiz Selim'in ülkesine, dolayısıyla da mahallesine geri dönüp hizmetine burada devam etme kararıyla başlayacaktır. Böylece yıllardır mahallelinin ona yakıştırdığı bir kız olan Aslı'yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır. Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve öğrencisi Ali'yle, onun annesi Sahra'yı kurtarabilmek için beraberinde Türkiye'ye getirir. Ne var ki bunu yapabilmek için Sahra'yla formaliteden bir evlilik yapması gerekmektedir. Bir yandan manevi dağılmışlığın yaşandığı, bir yandan üzerinde imar planlarının yapıldığı mahallesine döndüğünde işinin yurt dışındakinden de zor olduğunu görür.
Bu konuda en büyük yardımcısı ise, İmam Ahmet'tir. Ahmet zaten mahallede denge kurma görevini üstlenen, herkesin yardımına koşan ve sevilen bir karakterdir. Selim'in gelmesiyle elinin kuvvetlenmesiyle mutlu olur. Bilgi ve tecrübelerini harmanlayan iki arkadaş, 'insan kazanmak/topluma kazandırmak' adına ellerinden geleni yapacaklardır.
Selim ise, kendisiyle evlenilmesi beklenen Aslı'yla evlenme noktasında çok da aceleci davranamayacaktır. Hem Suriye'den gelirken formalite bir evlilikle beraberinde getirdiği Sahra ve oğlu Ali, hem de Aslı'yı yakından tanıma arzusu onu engelleyecektir. Selim'in hizmeti yönü ne kadar kusursuzsa, özel hayatı da o kadar ikilemler üzerine kuruludur. Sahra'nın kendisine beslemeye başladığı duyguların zamanla Selim'deki yansıması, Aslı'nın gerçek yüzünü ortaya çıkartması, okulda ise açığını yakalamaya çalışan bir müdürle mücadele etmek zorundadır.

Labels: , , ,Leave A Comment: