Sponsor Reklam

İki Dünya Arasında 595. Bölüm izle Tek Parça izle 13 Mart 2015


İki Dünya Arasında 595. Bolumiki Dünya Arasında 595. Bölüm Özeti: Sanal alemde çok fazla paylaşılan türk dizileri içinde geldiği için İki Dünya Arasında dizisini üyelerimiz için epey bir sorguladık. İki Dünya Arasında 595. bölümüyle 13-03-2015 te izleyicisini tv başına alacak daima yaptığı gibi. internete genel olarak girilen aramalar bu şekliyledir İki Dünya Arasında 595. bölüm bedava İki Dünya Arasında de bu bölümde oldukça güzel olmasını bekliyoruz.

yeni bölüm son fragmanı baya kaliteli belli ediyor kendini İki Dünya Arasında geçen bölümde epey bir yankı uyandırdı. Hayranı Sürekli artan dizi İki Dünya Arasında 595. bölümüyle 13-03-2015 akşamı tüm fenomenlerine hoş vakit geçirecek. Bölümü seyrettikten sonra bu bölümle ilgili görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

İki Dünya Arasında 595. Bölüm Donmadan izle 13-03-2015,İki Dünya Arasında 595. Bölüm Donmadan izle,İki Dünya Arasında 595. Bölüm Youtube seyret,İki Dünya Arasında son bolum izle,İki Dünya Arasında 595. Bölüm Takılmadan izle,İki Dünya Arasında 595. Bölüm Youtube izle,İki Dünya Arasında 595. Bölüm Full izle,İki Dünya Arasında 595. Bölüm Full Tek Parça izle,İki Dünya Arasında 595. Bölüm izle ,İki Dünya Arasında 595. Bölüm izle

Konusu :
İki Dünya Arasında, hayatlarını, 'yaşatmak için yaşa' felsefesi üzerine kurmuş iki idealist arkadaşın hikâyesi üzerine kurulmuştur. Öğretmen Selim ve İmam Ahmet bu duygularla dolu iki gençtir. Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam ederken, Selim ise öğretmen olup ideallerinin peşinden Suriye'ye gitmiştir. Hikâyemiz Selim'in ülkesine, dolayısıyla da mahallesine geri dönüp hizmetine burada devam etme kararıyla başlayacaktır. Böylece yıllardır mahallelinin ona yakıştırdığı bir kız olan Aslı'yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır. Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve öğrencisi Ali'yle, onun annesi Sahra'yı kurtarabilmek için beraberinde Türkiye'ye getirir. Ne var ki bunu yapabilmek için Sahra'yla formaliteden bir evlilik yapması gerekmektedir. Bir yandan manevi dağılmışlığın yaşandığı, bir yandan üzerinde imar planlarının yapıldığı mahallesine döndüğünde işinin yurt dışındakinden de zor olduğunu görür.
Bu konuda en büyük yardımcısı ise, İmam Ahmet'tir. Ahmet zaten mahallede denge kurma görevini üstlenen, herkesin yardımına koşan ve sevilen bir karakterdir. Selim'in gelmesiyle elinin kuvvetlenmesiyle mutlu olur. Bilgi ve tecrübelerini harmanlayan iki arkadaş, 'insan kazanmak/topluma kazandırmak' adına ellerinden geleni yapacaklardır.
Selim ise, kendisiyle evlenilmesi beklenen Aslı'yla evlenme noktasında çok da aceleci davranamayacaktır. Hem Suriye'den gelirken formalite bir evlilikle beraberinde getirdiği Sahra ve oğlu Ali, hem de Aslı'yı yakından tanıma arzusu onu engelleyecektir. Selim'in hizmeti yönü ne kadar kusursuzsa, özel hayatı da o kadar ikilemler üzerine kuruludur. Sahra'nın kendisine beslemeye başladığı duyguların zamanla Selim'deki yansıması, Aslı'nın gerçek yüzünü ortaya çıkartması, okulda ise açığını yakalamaya çalışan bir müdürle mücadele etmek zorundadır.

Labels: , ,Leave A Comment: