Sponsor Reklam

İki Dünya Arasında 592. Bölüm izle Tek Parça 10 Mart 2015


İki Dünya Arasında 592. Bolum İki Dünya Arasında 592. Bölüm Özeti: internet Aleminde epeyce hayranı artan türk dizileri içerisinde geldiği için İki Dünya Arasında televizyon dizisini takipçilerimiz için etraflıca sorguladık. İki Dünya Arasında 592. bölümü ile 10-03-2015 akşamı seyircisini ekran başına alacak her daim böyle olmuştur. internete genellikle girilen arama kelimeleri şu şekildedir İki Dünya Arasında 592. bölüm full hd İki Dünya Arasında dizisinde son bölüm epey bir kaliteli sahneler olacak.

bu hafta fragmanı oldukça heyecanlı gözüküyor. İki Dünya Arasında geçtiğimiz hafta ki bölümüyle bir hayli ses Getirmişti. Fenomeni her hafta artan dizi İki Dünya Arasında 592. bölüm 10-03-2015 akşamında tüm seyircilerine hoş zaman geçirtecek gibi. Bölümü seyrettikten sonra bu bölümle ilgili yorumda bulunabilirsiniz.

İki Dünya Arasında 592. Bölüm Donmadan izle 10-03-2015,İki Dünya Arasında 592. Bölüm Takılmadan izle,İki Dünya Arasında 592. Bölüm Tek Parça HD seyret,İki Dünya Arasında son bolum izle,İki Dünya Arasında 592. Bölüm internetten izle,İki Dünya Arasında 592. Bölüm Full Tek Parça izle,İki Dünya Arasında 592. Bölüm Full izle,İki Dünya Arasında 592. Bölüm Full Hd izle,İki Dünya Arasında 592. Bölüm izle ,İki Dünya Arasında 592. Bölüm izle

Konusu :
İki Dünya Arasında, hayatlarını, 'yaşatmak için yaşa' felsefesi üzerine kurmuş iki idealist arkadaşın hikâyesi üzerine kurulmuştur. Öğretmen Selim ve İmam Ahmet bu duygularla dolu iki gençtir. Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam ederken, Selim ise öğretmen olup ideallerinin peşinden Suriye'ye gitmiştir. Hikâyemiz Selim'in ülkesine, dolayısıyla da mahallesine geri dönüp hizmetine burada devam etme kararıyla başlayacaktır. Böylece yıllardır mahallelinin ona yakıştırdığı bir kız olan Aslı'yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır. Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve öğrencisi Ali'yle, onun annesi Sahra'yı kurtarabilmek için beraberinde Türkiye'ye getirir. Ne var ki bunu yapabilmek için Sahra'yla formaliteden bir evlilik yapması gerekmektedir. Bir yandan manevi dağılmışlığın yaşandığı, bir yandan üzerinde imar planlarının yapıldığı mahallesine döndüğünde işinin yurt dışındakinden de zor olduğunu görür.
Bu konuda en büyük yardımcısı ise, İmam Ahmet'tir. Ahmet zaten mahallede denge kurma görevini üstlenen, herkesin yardımına koşan ve sevilen bir karakterdir. Selim'in gelmesiyle elinin kuvvetlenmesiyle mutlu olur. Bilgi ve tecrübelerini harmanlayan iki arkadaş, 'insan kazanmak/topluma kazandırmak' adına ellerinden geleni yapacaklardır.
Selim ise, kendisiyle evlenilmesi beklenen Aslı'yla evlenme noktasında çok da aceleci davranamayacaktır. Hem Suriye'den gelirken formalite bir evlilikle beraberinde getirdiği Sahra ve oğlu Ali, hem de Aslı'yı yakından tanıma arzusu onu engelleyecektir. Selim'in hizmeti yönü ne kadar kusursuzsa, özel hayatı da o kadar ikilemler üzerine kuruludur. Sahra'nın kendisine beslemeye başladığı duyguların zamanla Selim'deki yansıması, Aslı'nın gerçek yüzünü ortaya çıkartması, okulda ise açığını yakalamaya çalışan bir müdürle mücadele etmek zorundadır.

Labels: , , ,Leave A Comment: