Sponsor Reklam

İki Dünya Arasında 591. Bölüm izle Tek Parça 09-03-2015 #ikidünyaArasında


İki Dünya Arasında 591. Bolumİki dünya Arasında 591. Bölüm Özeti: internet Aleminde en çok paylaşılan yerli diziler arasında geldiği için İki Dünya Arasında dizisini ziyaretçilerimiz için bir hayli araştırdık. İki Dünya Arasında 591. bölümüyle 09-03-2015 akşamı seyircisini televizyon başına toplayacak hep yaptığı gibi. Arama motorlarında devamlı tercih edilen arama kelimeleri şu şekildedir İki Dünya Arasında 591. bölüm bedava İki Dünya Arasında dizisinde bu hafta epey bir kaliteli sahneler olacak.

yeni bölüm yeni fragmanı bir hayli hareketli gözüküyor. İki Dünya Arasında geçtiğimiz hafta ki bölümünde epey bir ses Getirmişti. Hayranı her hafta artan yerli dizi İki Dünya Arasında 591. bölümüyle 09-03-2015 akşamında tüm hayranlarına hoş vakit geçirecek. Sizde seyrettikten sonra bölüm ile ilgili görüş beyan edebilirsiniz

İki Dünya Arasında 591. Bölüm Youtube izle 09-03-2015,İki Dünya Arasında 591. Bölüm Full Hd izle,İki Dünya Arasında 591. Bölüm Tek Parça seyret,İki Dünya Arasında son bolum izle,İki Dünya Arasında 591. Bölüm Takılmadan izle,İki Dünya Arasında 591. Bölüm Takılmadan izle,İki Dünya Arasında 591. Bölüm Tek Parça HD izle,İki Dünya Arasında 591. Bölüm Hemen izle,İki Dünya Arasında 591. Bölüm izle ,İki Dünya Arasında 591. Bölüm izle

Konusu :
İki Dünya Arasında, hayatlarını, 'yaşatmak için yaşa' felsefesi üzerine kurmuş iki idealist arkadaşın hikâyesi üzerine kurulmuştur. Öğretmen Selim ve İmam Ahmet bu duygularla dolu iki gençtir. Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam ederken, Selim ise öğretmen olup ideallerinin peşinden Suriye'ye gitmiştir. Hikâyemiz Selim'in ülkesine, dolayısıyla da mahallesine geri dönüp hizmetine burada devam etme kararıyla başlayacaktır. Böylece yıllardır mahallelinin ona yakıştırdığı bir kız olan Aslı'yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır. Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve öğrencisi Ali'yle, onun annesi Sahra'yı kurtarabilmek için beraberinde Türkiye'ye getirir. Ne var ki bunu yapabilmek için Sahra'yla formaliteden bir evlilik yapması gerekmektedir. Bir yandan manevi dağılmışlığın yaşandığı, bir yandan üzerinde imar planlarının yapıldığı mahallesine döndüğünde işinin yurt dışındakinden de zor olduğunu görür.
Bu konuda en büyük yardımcısı ise, İmam Ahmet'tir. Ahmet zaten mahallede denge kurma görevini üstlenen, herkesin yardımına koşan ve sevilen bir karakterdir. Selim'in gelmesiyle elinin kuvvetlenmesiyle mutlu olur. Bilgi ve tecrübelerini harmanlayan iki arkadaş, 'insan kazanmak/topluma kazandırmak' adına ellerinden geleni yapacaklardır.
Selim ise, kendisiyle evlenilmesi beklenen Aslı'yla evlenme noktasında çok da aceleci davranamayacaktır. Hem Suriye'den gelirken formalite bir evlilikle beraberinde getirdiği Sahra ve oğlu Ali, hem de Aslı'yı yakından tanıma arzusu onu engelleyecektir. Selim'in hizmeti yönü ne kadar kusursuzsa, özel hayatı da o kadar ikilemler üzerine kuruludur. Sahra'nın kendisine beslemeye başladığı duyguların zamanla Selim'deki yansıması, Aslı'nın gerçek yüzünü ortaya çıkartması, okulda ise açığını yakalamaya çalışan bir müdürle mücadele etmek zorundadır.

Labels: , ,Leave A Comment: