Sponsor Reklam

İki Dünya Arasında 586. Bölüm izle Tek Parça izle 02-03-2015


İki Dünya Arasında 586. Bolumiki dünya Arasında 586. Bölüm özeti: internet Aleminde bir hayli sorgulanan yerli diziler içerisinde geldiğinden dolayı İki Dünya Arasında dizisini üyelerimiz için detaylı inceledik. İki Dünya Arasında 586. bölümü ile 02-03-2015 te seyircisini tv önüne toplayacak hep olan bu. Arama motorlarında genel olarak girilen arama kelimeleri şu şekilde olmaktadır İki Dünya Arasında 586. bölüm Full izle İki Dünya Arasında dizisi bu hafta epey bir kaliteli sahneler olacak.

bu hafta fragmanı bir hayli ilginç olacak gibi. İki Dünya Arasında geride bıraktığımız bölümünde oldukça kendinden söz ettirdi. Seyircisi devamlı artan Televizyon dizisi İki Dünya Arasında 586. bölümüyle 02-03-2015 akşamı yeni seyircilerine merhaba diyecek. seyrettikten sonra bu bölümle ilgili yorumda bulunabilirsiniz.

İki Dünya Arasında 586. Bölüm Tek Parça HD izle 02-03-2015,İki Dünya Arasında 586. Bölüm Donmadan izle,İki Dünya Arasında 586. Bölüm Tek Parça seyret,İki Dünya Arasında son bolum izle,İki Dünya Arasında 586. Bölüm internetten izle,İki Dünya Arasında 586. Bölüm Full Hd izle,İki Dünya Arasında 586. Bölüm internetten izle,İki Dünya Arasında 586. Bölüm Takılmadan izle,İki Dünya Arasında 586. Bölüm izle ,İki Dünya Arasında 586. Bölüm izle

Konusu :
İki Dünya Arasında, hayatlarını, 'yaşatmak için yaşa' felsefesi üzerine kurmuş iki idealist arkadaşın hikâyesi üzerine kurulmuştur. Öğretmen Selim ve İmam Ahmet bu duygularla dolu iki gençtir. Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam ederken, Selim ise öğretmen olup ideallerinin peşinden Suriye'ye gitmiştir. Hikâyemiz Selim'in ülkesine, dolayısıyla da mahallesine geri dönüp hizmetine burada devam etme kararıyla başlayacaktır. Böylece yıllardır mahallelinin ona yakıştırdığı bir kız olan Aslı'yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır. Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve öğrencisi Ali'yle, onun annesi Sahra'yı kurtarabilmek için beraberinde Türkiye'ye getirir. Ne var ki bunu yapabilmek için Sahra'yla formaliteden bir evlilik yapması gerekmektedir. Bir yandan manevi dağılmışlığın yaşandığı, bir yandan üzerinde imar planlarının yapıldığı mahallesine döndüğünde işinin yurt dışındakinden de zor olduğunu görür.
Bu konuda en büyük yardımcısı ise, İmam Ahmet'tir. Ahmet zaten mahallede denge kurma görevini üstlenen, herkesin yardımına koşan ve sevilen bir karakterdir. Selim'in gelmesiyle elinin kuvvetlenmesiyle mutlu olur. Bilgi ve tecrübelerini harmanlayan iki arkadaş, 'insan kazanmak/topluma kazandırmak' adına ellerinden geleni yapacaklardır.
Selim ise, kendisiyle evlenilmesi beklenen Aslı'yla evlenme noktasında çok da aceleci davranamayacaktır. Hem Suriye'den gelirken formalite bir evlilikle beraberinde getirdiği Sahra ve oğlu Ali, hem de Aslı'yı yakından tanıma arzusu onu engelleyecektir. Selim'in hizmeti yönü ne kadar kusursuzsa, özel hayatı da o kadar ikilemler üzerine kuruludur. Sahra'nın kendisine beslemeye başladığı duyguların zamanla Selim'deki yansıması, Aslı'nın gerçek yüzünü ortaya çıkartması, okulda ise açığını yakalamaya çalışan bir müdürle mücadele etmek zorundadır.

Labels: , ,Leave A Comment: