Sponsor Reklam

Güzel Köylü 37. Bölüm Tek Parça 04-03-2015 #GüzelKöylü


Güzel Köylü 37. BolumGüzel Köylü 37. bölüm Özeti: Sosyal Medyada epeyce fenomeni olan türk dizileri içinde olmasından dolayı Güzel Köylü televizyon dizisini sizin için detaylı araştırdık. Güzel Köylü 37. bölümüyle 04-03-2015 te fanlarını ekran karşısına alacak her daim böyle olur. Arama sitelerinde genel olarak girilen aramalar şu şekildedir Güzel Köylü 37. bölüm Güzel Köylü de yeni bölüm epey bir kaliteli gelişmeler olacak

son bölüm son fragmanı bir hayli kaliteli belli ediyor kendini Güzel Köylü geride bıraktığımız bölümünde baya kendinden söz ettirdi. Seyircisi her daim yükselen dizimiz Güzel Köylü 37. bölüm 04-03-2015 akşamında yeni fenomenlerine hoş zaman geçirtecek gibi. seyrettikten sonra bölüm ile ilgili görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Güzel Köylü 37. Bölüm Tek Parça izle 04-03-2015,Güzel Köylü 37. Bölüm Full Hd izle,Güzel Köylü 37. Bölüm internetten seyret,Güzel Köylü son bolum izle,Güzel Köylü 37. Bölüm Tek Parça izle,Güzel Köylü 37. Bölüm Hemen izle,Güzel Köylü 37. Bölüm Tek Parça HD izle,Güzel Köylü 37. Bölüm Youtube izle,Güzel Köylü 37. Bölüm izle ,Güzel Köylü 37. Bölüm izle

Konusu :
İstanbul''un keşmekeşinden bunalan Gül, yeter artık deyip İstanbul''u terk edip Muğla''ya, Güzelköy''e yerleşiyor. Gül''ün İstanbul''u terk edişindeki tek neden elbette bu değil. Çünkü evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Kaan''ın ihanetine uğradığını düşünüyor. Dünyası yıkılan Gül''e aynı gün Güzel Köy''den İstanbul''a gelen Cemal tarafından bir mektup getiriliyor. Gül mektubu okuyunca Güzelköy''de yaşayan ve babaannesi olduğu iddia edilen bir kadından, Sultan Ana''nın varlığından haberdar oluyor. Zaten İstanbul''dan kaçıp gitmek isteyen Gül''e, Cemal''in getirdiği mektup rehber oluyor.
Tam bir kentli olarak yetişmiş olan Gül, köye geldiğinde kendisini yeni bir kaosun içerisinde buluyor. Çünkü Cemal, babası Hüsnü''nün zoruyla evlendirilmek istediği köylü kızı Kamuran''a nikah masasında ''Hayır'' diyor ve köy karışıyor. İstanbul''un karmaşasından kaçıp huzura gittiğini sanan Gül, daha da karmaşık bir yere geldiğini sanınca geri dönmek istiyor ancak bu sefer de İstanbullu sevgilisi Kaan''ın peşinden köye geldiğini görünce O''na inat köyde yaşamaya karar veriyor.
Zamanla aslında köyün çok da güzel bir yer olduğunu anlayan Gül, köylü Cemal''e gönlünü kaptırınca olanlar oluyor. Cemal''in nikah masasında hayır demesinin sebebinin de kendisi olduğunu öğrenince köyde dillere destan yepyeni bir aşk başlıyor.

Labels: , , ,Leave A Comment: