Sponsor Reklam

Filinta 13. Bölüm Tek Parça izle 17 Mart 2015 #Filinta


Filinta 13. BolumFilinta 13. Bölüm Özeti: Sosyal Medyada epeyce konuşulan türk dizileri arasında geldiğinden dolayı Filinta televizyon dizisini takipçilerimiz için biraz araştırdık. Filinta 13. bölümüyle 17-03-2015 te hayranlarını tv karşısına kitleyecek daima yaptığı gibi. yahoo'da genelde girilen arama kelimeleri şu şekilde olmaktadır Filinta 13. bölüm Filinta dizisinde son bölüm epeyce ilginç sahneler olacak.

bu hafta fragmanı oldukça kaliteli belli ediyor kendini Filinta bir önceki bölümünde baya ses getirdi. Fenomeni Sürekli artan yerli dizi Filinta 13. bölümüyle 17-03-2015 tarihinde yeni ve eski fenomenlerine hoş vakit geçirecek. Sizde seyrettikten sonra bölüm hakkında görüş beyan edebilirsiniz

Filinta 13. Bölüm Full Hd izle 17-03-2015,Filinta 13. Bölüm Hemen izle,Filinta 13. Bölüm Youtube seyret,Filinta son bolum izle,Filinta 13. Bölüm Full Hd izle,Filinta 13. Bölüm internetten izle,Filinta 13. Bölüm Hemen izle,Filinta 13. Bölüm Tek Parça izle,Filinta 13. Bölüm izle ,Filinta 13. Bölüm izle

Konusu :
TRT ekranlarında Aralık ayında gösterime giren Filinta dizisinin tanıtım reklamları, kanalda sıkça yayınlanmaya başladı. Bugünkü yazımızda Filinta dizisi oyuncuları kimler, Filinta dizisi ne zaman başlıyor, hangi oyuncular oynuyor gibi sorulara yanıtlar vermeye çalışacağız.
Bir Osmanlı Polisiyesi adı ile tanıtımı yapılan dizi için, Osmanlı'nın Sherlock Holmes'u yorumları yapılmaya başlandı. Eylül ayı içerisinde yayına girmesi planlanan dizinin yapımcılığını Es Film ve Maya Film birlikte üstlenirken, yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı oturuyor.
Görselliğin yoğun bir şekilde izleyiciye aktarılacağı dizi, Filinta Mustafa lakaplı ana karakterin karşılaştığı gizemli ve ilginç olayları çözme girişimleri etrafında dönüyor.
Filinta Dizisi Oyuncu Kadrosu;
Baş rollerinde Naz Elmas ve Onur Tunan'nın yer aldığı Filinta dizisinin tam oyuncu kadrosu ise şöyle
Onur Tuna > dizideki karakteri > Filinta Mustafa > Detay - Onur Tuna Kimdir?
Serhat Tutumluer > dizideki karakteri > Boris Zaharyas > Detay - Serhat Tutumluer Kimdir?
Mehmet Özgür > dizideki karakteri > Kadı Gıyaseddin Hatemi
Naz Elmas > dizideki karakteri > Azize
Damla Aslanalp > dizideki karakteri > Lara Zaharyas
Hakan Yufkacıgil > dizideki karakteri > Sansar Cemil
Kayra Şenocak > dizideki karakteri > Hasan
Yosi Mizrahi > dizideki karakteri > Esad Paşa
Kamil Güler > dizideki karakteri > Foto Abdullah
Reshad Strik > dizideki karakteri > Zülfü
Kemal Zeydan > dizideki karakteri > Zeyrek
Serhan Ernak > dizideki karakteri > Çeyrek
Ceren Yılmaz > dizideki karakteri > Hatice
Feyza Işık > dizideki karakteri > Gülbahar
Bülent Alkış > dizideki karakteri >
Filinta Dizisi Konusu;
Filinta Mustafa adlı ana karakterin, Osmanlı dönemlerinde geçen olayları irdeleyerek, suçluları bulması, gizemi çözmesi ve zekasını ustaca kullanması konu ediniyor. Galata Kadısı Gıyasettin Hatemi ve yetiştirdiği Galata Amiri Filinta lakaplı Mustafa'nın maceraları televizyon izleyicisi ve dizi severler ile paylaşılacak. .

Labels: , , , ,Leave A Comment: