Sponsor Reklam

Filinta 12. Bölüm izle Tek Parça 10 Mart 2015 Trt 1#Filinta


Filinta 12. Bolum Filinta 12. Bölüm Özeti: internete bir hayli tıklanan dizilerimiz arasında gelmesi nedeniyle Filinta dizisini üyelerimiz için etraflıca araştırdık. Filinta 12. bölüm 10-03-2015 te seyircisini ekran karşısına alacak her zaman yaptığı gibi. Google'de devamlı girilen araştırmalar bu şekilde olur Filinta 12. bölüm ücretsiz Filinta dizisi yeni bölüm epeyce ilginç olacağına inanıyoruz.

bu hafta ilk fragmanı oldukça güzel geldi. Filinta geçen bölümü ile baya kendinden söz ettirdi. Takipçisi her daim yükselen dizimiz Filinta 12. bölümüyle 10-03-2015 tarihinde yeni ve eski fenomenlerine hoş vakit geçirecek. bu bölümle ilgili görüş beyan edebilirsiniz

Filinta 12. Bölüm Tek Parça izle 10-03-2015,Filinta 12. Bölüm Takılmadan izle,Filinta 12. Bölüm Full Hd seyret,Filinta son bolum izle,Filinta 12. Bölüm Hemen izle,Filinta 12. Bölüm internetten izle,Filinta 12. Bölüm Youtube izle,Filinta 12. Bölüm Full Hd izle,Filinta 12. Bölüm izle ,Filinta 12. Bölüm izle

Konusu :
TRT ekranlarında Aralık ayında gösterime giren Filinta dizisinin tanıtım reklamları, kanalda sıkça yayınlanmaya başladı. Bugünkü yazımızda Filinta dizisi oyuncuları kimler, Filinta dizisi ne zaman başlıyor, hangi oyuncular oynuyor gibi sorulara yanıtlar vermeye çalışacağız.
Bir Osmanlı Polisiyesi adı ile tanıtımı yapılan dizi için, Osmanlı'nın Sherlock Holmes'u yorumları yapılmaya başlandı. Eylül ayı içerisinde yayına girmesi planlanan dizinin yapımcılığını Es Film ve Maya Film birlikte üstlenirken, yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı oturuyor.
Görselliğin yoğun bir şekilde izleyiciye aktarılacağı dizi, Filinta Mustafa lakaplı ana karakterin karşılaştığı gizemli ve ilginç olayları çözme girişimleri etrafında dönüyor.
Filinta Dizisi Oyuncu Kadrosu;
Baş rollerinde Naz Elmas ve Onur Tunan'nın yer aldığı Filinta dizisinin tam oyuncu kadrosu ise şöyle
Onur Tuna > dizideki karakteri > Filinta Mustafa > Detay - Onur Tuna Kimdir?
Serhat Tutumluer > dizideki karakteri > Boris Zaharyas > Detay - Serhat Tutumluer Kimdir?
Mehmet Özgür > dizideki karakteri > Kadı Gıyaseddin Hatemi
Naz Elmas > dizideki karakteri > Azize
Damla Aslanalp > dizideki karakteri > Lara Zaharyas
Hakan Yufkacıgil > dizideki karakteri > Sansar Cemil
Kayra Şenocak > dizideki karakteri > Hasan
Yosi Mizrahi > dizideki karakteri > Esad Paşa
Kamil Güler > dizideki karakteri > Foto Abdullah
Reshad Strik > dizideki karakteri > Zülfü
Kemal Zeydan > dizideki karakteri > Zeyrek
Serhan Ernak > dizideki karakteri > Çeyrek
Ceren Yılmaz > dizideki karakteri > Hatice
Feyza Işık > dizideki karakteri > Gülbahar
Bülent Alkış > dizideki karakteri >
Filinta Dizisi Konusu;
Filinta Mustafa adlı ana karakterin, Osmanlı dönemlerinde geçen olayları irdeleyerek, suçluları bulması, gizemi çözmesi ve zekasını ustaca kullanması konu ediniyor. Galata Kadısı Gıyasettin Hatemi ve yetiştirdiği Galata Amiri Filinta lakaplı Mustafa'nın maceraları televizyon izleyicisi ve dizi severler ile paylaşılacak. .

Labels: , , ,Leave A Comment: