Sponsor Reklam

Elif 133. Bölüm izle Tek Parça 20 Mart 2015 #Elif


Elif 133. BolumElif 133. Bölüm Özeti: internet Aleminde çok fazla konuşulan türk dizileri içerisinde geldiği için Elif televizyon dizisini üyelerimiz için biraz sorguladık. Elif 133. bölümü ile 20-03-2015 tarihinde fanlarını ekran karşısına alacak hep olan bu. Arama sitelerinde genel olarak girilen aramalar şu şekildedir Elif 133. bölüm Hd izle Elif dizisinde yeni bölüm baya güzel olacak.

yeni bölüm son fragmanı bir hayli kaliteli belli ediyor kendini Elif bir önceki bölümde bir hayli kendinden söz ettirdi. Fenomeni Sürekli artan dizimiz Elif 133. bölümüyle 20-03-2015 ardından da tüm sevenlerine merhaba diyecek. Bölümü takip ediyoranız bölüm ile ilgili görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Elif 133. Bölüm Hemen izle 20-03-2015,Elif 133. Bölüm Hemen izle,Elif 133. Bölüm Full seyret,Elif son bolum izle,Elif 133. Bölüm Youtube izle,Elif 133. Bölüm Hemen izle,Elif 133. Bölüm Youtube izle,Elif 133. Bölüm Full izle,Elif 133. Bölüm izle ,Elif 133. Bölüm izle

Konusu :
Kanal 7 ekranlarında izleyenlerin yüreğine dokunacak bir dizi; Elif… Annesinin hasretiyle yanıp tutuşan, hiç görmediği babasının hayalini kuran ve üvey babası tarafından hor görülen bir kızın yürek burkan öyküsünü anlatan 'Elif' Kanal 7 ekranlarında.
Yasak bir aşk… Ailelerden gizli gerçekleşen bir evlilik, ortaya çıkan gerçeğin sonunda yıkılan bir yuva… Ve küçücük yaşında hayatın acı gerçekleriyle yüzleşen Elif… Anne ve babası, kendisinin varlığından habersiz yollarını ayırdığında kaderi çizilen Elif, zorluklar içinde dünyaya gelir. Üvey babasının yanında geçen sancılı zamanların ardından hiç bilmediği ve kendisinden habersiz olan öz babası Kenan'ın evine besleme olarak gönderilir. Fakat Elif, çiftlikte kendisini bekleyenlerden habersizdir. Kalbinde kocaman sevgileri besleyen minik Elif, kendisine kötülük yapmaya çalışanlara sonsuz sevgi kapısını açar. Çiftlikte Elif'i bekleyen acı sürprizler, Elif'in annesine duyduğu özlemi gün geçtikçe arttırmaktadır. Anne hasretiyle yanıp tutuşan Elif, küçücük yaşında sabrın anlamını öğrenmiştir. Annesine kavuştuğu günün hayalini kuran Elif, vuslata erecek mi?
Küçücük yüreğinde kocaman sevgileri barındıran minik Elif'in yüreklere dokunan öyküsü Kanal 7'de.

Yönetmenler: Fulya Yavuzoğlu, Halenur Uzunoğlu
Müzik: Korhan Nart
Senaryo: Rüya İstanbul
Görüntü Yönetmeni: Emre Yılmaz, Hüseyin Türkdönmez
Uygulayıcı Yapımcı: Gökhan Şahin
Oyuncular: Isabella Damla Güvenilir (Elif), Selin Sezgin (Melek), Altuğ Seçkiner (Kenan), Aysun Güven (Aliye), Cemre Melis Çınar (Arzu), Tevfik Yapıcı (Hüsnü), Hasan Ballıktaş (Veysel), Zeynep Öğren (Tuğçe), Gülfer Sarıgül (İpek), Emre Kıvılcım (Selim), Gülçin Tunçok (Zeynep), Pelin Çalışkanoğlu (Pelin), Batuhan Soncul (Murat), Ozanay Alpkan (Ayşe), Dilara Yüzer (Gonca), Taliha Sonağ (Şerife), Yapım: Green Yapım - See more at: http://www.kanal7.com/DIZI-ELIF-1100-tanitim.html#sthash.J68iUk3H.dpuf

Labels: , , , ,Leave A Comment: