Sponsor Reklam

Elif 130. Bölüm izle Tek Parça 17 Mart 2015 Kanal 7 #ElifDizisi


Elif 130. BolumElif Dizisi 130. Bölüm Özeti: internete en fazla fenomeni olan yerli diziler içinde geldiği için Elif tv dizisini sizin için etraflıca inceledik. Elif 130. bölümü ile 17-03-2015 akşamı izleyicisini ekran karşısına kitleyecek her daim yaptığı gibi. Arama motorlarında genellikle girilen arama kelimeleri bu şekilde olur Elif 130. bölüm bedava Elif dizisi bu hafta epeyce iddialı sahneler olacak.

yeni bölüm ilk fragmanı epey bir iddialı görünüyor. Elif geçen bölümde bir hayli yankı uyandırdı. Hayranı her hafta artan Televizyon dizisi Elif 130. bölümü ile 17-03-2015 ardından da eski seyircilerine merhaba diyecek. Sizde seyrettikten sonra bu bölümle ilgili yorumda bulunabilirsiniz.

Elif 130. Bölüm Full izle 17-03-2015,Elif 130. Bölüm Full Hd izle,Elif 130. Bölüm Full Tek Parça seyret,Elif son bolum izle,Elif 130. Bölüm Full Tek Parça izle,Elif 130. Bölüm Donmadan izle,Elif 130. Bölüm Full izle,Elif 130. Bölüm Full Tek Parça izle,Elif 130. Bölüm izle ,Elif 130. Bölüm izle

Konusu :
Kanal 7 ekranlarında izleyenlerin yüreğine dokunacak bir dizi; Elif… Annesinin hasretiyle yanıp tutuşan, hiç görmediği babasının hayalini kuran ve üvey babası tarafından hor görülen bir kızın yürek burkan öyküsünü anlatan 'Elif' Kanal 7 ekranlarında.
Yasak bir aşk… Ailelerden gizli gerçekleşen bir evlilik, ortaya çıkan gerçeğin sonunda yıkılan bir yuva… Ve küçücük yaşında hayatın acı gerçekleriyle yüzleşen Elif… Anne ve babası, kendisinin varlığından habersiz yollarını ayırdığında kaderi çizilen Elif, zorluklar içinde dünyaya gelir. Üvey babasının yanında geçen sancılı zamanların ardından hiç bilmediği ve kendisinden habersiz olan öz babası Kenan'ın evine besleme olarak gönderilir. Fakat Elif, çiftlikte kendisini bekleyenlerden habersizdir. Kalbinde kocaman sevgileri besleyen minik Elif, kendisine kötülük yapmaya çalışanlara sonsuz sevgi kapısını açar. Çiftlikte Elif'i bekleyen acı sürprizler, Elif'in annesine duyduğu özlemi gün geçtikçe arttırmaktadır. Anne hasretiyle yanıp tutuşan Elif, küçücük yaşında sabrın anlamını öğrenmiştir. Annesine kavuştuğu günün hayalini kuran Elif, vuslata erecek mi?
Küçücük yüreğinde kocaman sevgileri barındıran minik Elif'in yüreklere dokunan öyküsü Kanal 7'de.

Yönetmenler: Fulya Yavuzoğlu, Halenur Uzunoğlu
Müzik: Korhan Nart
Senaryo: Rüya İstanbul
Görüntü Yönetmeni: Emre Yılmaz, Hüseyin Türkdönmez
Uygulayıcı Yapımcı: Gökhan Şahin
Oyuncular: Isabella Damla Güvenilir (Elif), Selin Sezgin (Melek), Altuğ Seçkiner (Kenan), Aysun Güven (Aliye), Cemre Melis Çınar (Arzu), Tevfik Yapıcı (Hüsnü), Hasan Ballıktaş (Veysel), Zeynep Öğren (Tuğçe), Gülfer Sarıgül (İpek), Emre Kıvılcım (Selim), Gülçin Tunçok (Zeynep), Pelin Çalışkanoğlu (Pelin), Batuhan Soncul (Murat), Ozanay Alpkan (Ayşe), Dilara Yüzer (Gonca), Taliha Sonağ (Şerife), Yapım: Green Yapım - See more at: http://www.kanal7.com/DIZI-ELIF-1100-tanitim.html#sthash.J68iUk3H.dpuf

Labels: , , , ,Leave A Comment: