Sponsor Reklam

Elif 119. Bölüm izle Tek Parça 2 Mart 2015 #Elif


Elif 119. BolumElif 119. Bölüm Özeti: Online platformda en çok aratılan dizilerimiz arasında gelmesi dolayısıyla Elif tv dizisini takipçilerimiz için bir hayli sorguladık. Elif 119. bölümü ile 02-03-2015 te fanlarını ekran karşısına alacak daima olan bu. yahoo'da sürekli sorgulanan aramalar bu şekilde olur Elif 119. bölüm full hd Elif dizisinde bu bölümde baya ilginç olmasını bekliyoruz.

son bölüm ilk fragmanı bir hayli iddialı görünüyor. Elif geçen bölümü ile oldukça ses Getirmişti. Takipçisi devamlı artan dizi Elif 119. bölümüyle 02-03-2015 tarihinde tüm seyircilerine doyumsuz anlar yaşatacak seyrettikten sonra bölüm hakkında yorumda bulunabilirsiniz.
Elif 119. Bölüm Full izle 02-03-2015,Elif 119. Bölüm internetten izle,Elif 119. Bölüm Full seyret,Elif son bolum izle,Elif 119. Bölüm internetten izle,Elif 119. Bölüm Tek Parça HD izle,Elif 119. Bölüm Takılmadan izle,Elif 119. Bölüm Tek Parça izle,Elif 119. Bölüm izle ,Elif 119. Bölüm izle

Konusu :
Kanal 7 ekranlarında izleyenlerin yüreğine dokunacak bir dizi; Elif… Annesinin hasretiyle yanıp tutuşan, hiç görmediği babasının hayalini kuran ve üvey babası tarafından hor görülen bir kızın yürek burkan öyküsünü anlatan 'Elif' Kanal 7 ekranlarında.
Yasak bir aşk… Ailelerden gizli gerçekleşen bir evlilik, ortaya çıkan gerçeğin sonunda yıkılan bir yuva… Ve küçücük yaşında hayatın acı gerçekleriyle yüzleşen Elif… Anne ve babası, kendisinin varlığından habersiz yollarını ayırdığında kaderi çizilen Elif, zorluklar içinde dünyaya gelir. Üvey babasının yanında geçen sancılı zamanların ardından hiç bilmediği ve kendisinden habersiz olan öz babası Kenan'ın evine besleme olarak gönderilir. Fakat Elif, çiftlikte kendisini bekleyenlerden habersizdir. Kalbinde kocaman sevgileri besleyen minik Elif, kendisine kötülük yapmaya çalışanlara sonsuz sevgi kapısını açar. Çiftlikte Elif'i bekleyen acı sürprizler, Elif'in annesine duyduğu özlemi gün geçtikçe arttırmaktadır. Anne hasretiyle yanıp tutuşan Elif, küçücük yaşında sabrın anlamını öğrenmiştir. Annesine kavuştuğu günün hayalini kuran Elif, vuslata erecek mi?
Küçücük yüreğinde kocaman sevgileri barındıran minik Elif'in yüreklere dokunan öyküsü Kanal 7'de.

Yönetmenler: Fulya Yavuzoğlu, Halenur Uzunoğlu
Müzik: Korhan Nart
Senaryo: Rüya İstanbul
Görüntü Yönetmeni: Emre Yılmaz, Hüseyin Türkdönmez
Uygulayıcı Yapımcı: Gökhan Şahin
Oyuncular: Isabella Damla Güvenilir (Elif), Selin Sezgin (Melek), Altuğ Seçkiner (Kenan), Aysun Güven (Aliye), Cemre Melis Çınar (Arzu), Tevfik Yapıcı (Hüsnü), Hasan Ballıktaş (Veysel), Zeynep Öğren (Tuğçe), Gülfer Sarıgül (İpek), Emre Kıvılcım (Selim), Gülçin Tunçok (Zeynep), Pelin Çalışkanoğlu (Pelin), Batuhan Soncul (Murat), Ozanay Alpkan (Ayşe), Dilara Yüzer (Gonca), Taliha Sonağ (Şerife), Yapım: Green Yapım - See more at: http://www.kanal7.com/DIZI-ELIF-1100-tanitim.html#sthash.J68iUk3H.dpuf

Labels: , , , ,Leave A Comment: