Sponsor Reklam

Beni affet 738. Bölüm izle Tek Parça 27 Mart 2015 #Beniaffet


Beni Affet 738. BolumBeni affet 738. Bölüm Özeti: internete en çok hayranı artan dizilerimiz içinde olmasından dolayı Beni Affet tv dizisini üyelerimiz için epey bir sorguladık. Beni Affet 738. bölüm 27-03-2015 te hayranlarını ekran önüne alacak sürekli yaptığı gibi. Arama sitelerinde devamlı tercih edilen arama kelimeleri şu şekildedir Beni Affet 738. bölüm Beni Affet de bu bölümde epeyce güzel olmasını bekliyoruz.

yeni bölüm ilk fragmanı bir hayli kaliteli belli ediyor kendini Beni Affet en son bölümü ile epey bir ses Getirmişti. Takipçisi her hafta artan Televizyon dizisi Beni Affet 738. bölüm 27-03-2015 akşamında yeni ve eski sevenlerine doyumsuz anlar yaşatacak takip ediyoranız bölüm hakkında görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Beni Affet 738. Bölüm Full Hd izle 27-03-2015,Beni Affet 738. Bölüm Tek Parça izle,Beni Affet 738. Bölüm Donmadan seyret,Beni Affet son bolum izle,Beni Affet 738. Bölüm Donmadan izle,Beni Affet 738. Bölüm Youtube izle,Beni Affet 738. Bölüm Hemen izle,Beni Affet 738. Bölüm Donmadan izle,Beni Affet 738. Bölüm izle ,Beni Affet 738. Bölüm izle

Konusu :
Oyuncular : Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Mert Altınışık, Gaye Turgut, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Özgün Çoban, Gamze İğdiroğlu, Ötüken Hürmüzlü
Konusu : Star televizyonunun tiyatro kökenli dizisi olan Beni Affet, kuralcı bir babanın çocuklarına yaşattıklarını anlatan bir dizi. Tiyatro kökenli oyuncuları ile dikkat çeken dizi izleyenlere dramatik bir hikaye sunuyor. Focus Film tarafından Show TV için çekilecek olan diziye son katılan oyuncu Gaye Turgut oldu. Güzel oyuncu, Türk Malı, Yahşi Cazibe, Kanıt, Akasya Durağı ve Yamak Ahmet dizilerinde de oynadı. 10 Ekim'den itibaren hafta içi her gün yayınlanacak olan 'Beni Affet' kadrosunda açıklanan ilk isimler 'Deniz Yıldızı'nda oynayan Özgün Çoban, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Murat Danacı ve Şeyma Korkmaz olmuştu. Dizinin ana karakterlerinden Osman Kozan'ı canlandıran Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçısı Nusret Şenay, karakterini ve diziyi anlattı. "Osman, Kayserili işadamı. Liseden terk. Kendi kendini yetiştirmiş. Mobilya kralı. Zengin, iki kız, bir erkek çocuğu var. Ayrıca bir de evlatlığı var. İşlerini ve ailesini demir yumrukla yönetiyor. Katı ve acımasız olmayı prensip sahibi olmak zannediyor." Kadın karakterleri sevdim "Hikayeyi ilk okuduğumda roman okuduğumu zannettim. Entrikaların bol olduğu bir senaryo. İlk üç bölümü roman okur gibi okudum. Özellikle kadın karakterleri çok sevdim. Hatta bir karakter var, onu 'Keşke ben oynasaydım' dedim. Farklı bir dizi olacak. Kişilerin kabuğunun altındaki ilişkileri anlatan bir dizi. Görünen köyün kılavuz istediğini izleyici görecek. Her şeyin göründüğü gibi olmadığını anlatacak." "Dizide yeni oyuncular da var. 25-30 yıllık bir tecrübeye sahibiz, bu tecrübeden yararlanmak isteyen olursa seve seve yardımcı oluru m. Ankara'da son dönemlerde dizilerin çekilmeye başlanması umut verici. İstanbul koca bir ülkeye yetmiyor. Ankara'nın Devlet Tiyatroları gibi büyük bir avantajı var" dedi.

Labels: , , ,Leave A Comment: