Sponsor Reklam

Beni Affet 735. Bölüm izle Full Hd Tek Parça 24 Mart 2015 #Beniaffet


Beni Affet 730. BolumBeni Affet 735. Bölüm Özeti: Sanal alemde çok fazla hayranı artan diziler içerisinde geldiğinden dolayı Beni Affet televizyon dizisini takipçilerimiz için biraz sorguladık. Beni Affet 735. bölümüyle 24-03-2015 tarihinde izleyicisini televizyon başına toplayacak hep böyle olmuştur. Arama motorlarında sürekli girilen arama kelimeleri şu şekilde olmaktadır Beni Affet 735. bölüm Hd izle Beni Affet de son bölüm baya güzel olacağına inanıyoruz.

yeni bölüm yeni fragmanı oldukça heyecanlı gözüküyor. Beni Affet Geçen Hafta ki bölümünde bir hayli yankı uyandırdı. Takipçisi her hafta artan dizimiz Beni Affet 735. bölümüyle 24-03-2015 akşamında tüm sevenlerine hoş vakit geçirecek. takip ediyoranız bölüm ile ilgili görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Beni Affet 735. Bölüm Hemen izle 24-03-2015,Beni Affet 735. Bölüm Full izle,Beni Affet 735. Bölüm Takılmadan seyret,Beni Affet son bolum izle,Beni Affet 735. Bölüm Full izle,Beni Affet 735. Bölüm Takılmadan izle,Beni Affet 735. Bölüm Full Hd izle,Beni Affet 735. Bölüm Hemen izle,Beni Affet 735. Bölüm izle ,Beni Affet 735. Bölüm izle

Konusu :
Oyuncular : Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Mert Altınışık, Gaye Turgut, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Özgün Çoban, Gamze İğdiroğlu, Ötüken Hürmüzlü
Konusu : Star televizyonunun tiyatro kökenli dizisi olan Beni Affet, kuralcı bir babanın çocuklarına yaşattıklarını anlatan bir dizi. Tiyatro kökenli oyuncuları ile dikkat çeken dizi izleyenlere dramatik bir hikaye sunuyor. Focus Film tarafından Show TV için çekilecek olan diziye son katılan oyuncu Gaye Turgut oldu. Güzel oyuncu, Türk Malı, Yahşi Cazibe, Kanıt, Akasya Durağı ve Yamak Ahmet dizilerinde de oynadı. 10 Ekim'den itibaren hafta içi her gün yayınlanacak olan 'Beni Affet' kadrosunda açıklanan ilk isimler 'Deniz Yıldızı'nda oynayan Özgün Çoban, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Murat Danacı ve Şeyma Korkmaz olmuştu. Dizinin ana karakterlerinden Osman Kozan'ı canlandıran Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçısı Nusret Şenay, karakterini ve diziyi anlattı. "Osman, Kayserili işadamı. Liseden terk. Kendi kendini yetiştirmiş. Mobilya kralı. Zengin, iki kız, bir erkek çocuğu var. Ayrıca bir de evlatlığı var. İşlerini ve ailesini demir yumrukla yönetiyor. Katı ve acımasız olmayı prensip sahibi olmak zannediyor." Kadın karakterleri sevdim "Hikayeyi ilk okuduğumda roman okuduğumu zannettim. Entrikaların bol olduğu bir senaryo. İlk üç bölümü roman okur gibi okudum. Özellikle kadın karakterleri çok sevdim. Hatta bir karakter var, onu 'Keşke ben oynasaydım' dedim. Farklı bir dizi olacak. Kişilerin kabuğunun altındaki ilişkileri anlatan bir dizi. Görünen köyün kılavuz istediğini izleyici görecek. Her şeyin göründüğü gibi olmadığını anlatacak." "Dizide yeni oyuncular da var. 25-30 yıllık bir tecrübeye sahibiz, bu tecrübeden yararlanmak isteyen olursa seve seve yardımcı oluru m. Ankara'da son dönemlerde dizilerin çekilmeye başlanması umut verici. İstanbul koca bir ülkeye yetmiyor. Ankara'nın Devlet Tiyatroları gibi büyük bir avantajı var" dedi.

Labels: , , ,Leave A Comment: