Sponsor Reklam

Beni Affet 731. Bölüm izle Tek Parça 18 Mart 2015 #Beniaffet


Beni Affet 731. BolumBeni Affet 731. Bölüm Özeti: Görülüşe Bakılırsa Beni affet'te Bu Gün Ortalık Karışacağı Gözüküyor.Olacaklar Şimdiden Merak Konusu Olacağı Gözüküyor.Beni affet 18 Mart 2015'te Heyecana Kaldığı Yerden Devam Ediyor Yeni Bölüm'de Olacaklar Şimdiden Merak Konusu?

Beni Affet 731. Bölüm Full izle 18-03-2015,Beni Affet 731. Bölüm Full izle,Beni Affet 731. Bölüm Tek Parça seyret,Beni Affet son bolum izle,Beni Affet 731. Bölüm Tek Parça izle,Beni Affet 731. Bölüm internetten izle,Beni Affet 731. Bölüm internetten izle,Beni Affet 731. Bölüm Full izle,Beni Affet 731. Bölüm izle ,Beni Affet 731. Bölüm izle

Melis Cüneyt’e aşk ilan ediyor!
Nalan’ın isteğiyle Cüneyt’e yaklaşan Melis, ona aşkını ilan eder. Melis’in yaptıklarına sert bir karşılık veren Cüneyt, onun ağzından laf almak ister. Cüneyt etraflarını çevreleyen bu kötülük zincirini kırmakta kararlıdır. Ancak Cüneyt ve Melis’i birlikte görerek neye uğradığını şaşıran Eylül, Cüneyt’in Feride’yi aldattığını düşünür.

Gerdanlığı çalan hırsızın, Bahar’ın kuzeni olarak bildiği Aykut olduğunu öğrenen Kemal’in aklında bin bir soru işareti vardır. Neler olduğunu anlamaya çalışan Kemal, Bahar ve oğlu Yusuf’un güvenliğini sağlamak ister. Kemal Cesur’dan şüphelenmeye başlar. Cenk’in yatağında uyanan Kader ise öfke ve utanç içindedir.

Sosyal Medyada en çok aratılan türk dizileri arasında geldiği için Beni Affet televizyon dizisini sizler için detaylı araştırdık. Beni Affet 731. bölüm 18-03-2015 tarihinde seyircisini ekran karşısına alacak sürekli böyle olur. yahoo'da genel olarak tercih edilen aramalar şu şekilde olmaktadır Beni Affet 731. bölüm Beni Affet dizisinde yeni bölüm oldukça güzel gelişmeler olacak

yeni bölüm son fragmanı baya güzel geldi. Beni Affet en son bölümde bir hayli ses getirdi. Fenomeni her daim yükselen Televizyon dizisi Beni Affet 731. bölümü ile 18-03-2015 tarihinde yeni ve eski sevenlerine doyumsuz anlar yaşatacak Sizde bu bölümle ilgili görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Konusu :
Oyuncular : Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Mert Altınışık, Gaye Turgut, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Özgün Çoban, Gamze İğdiroğlu, Ötüken Hürmüzlü
Konusu : Star televizyonunun tiyatro kökenli dizisi olan Beni Affet, kuralcı bir babanın çocuklarına yaşattıklarını anlatan bir dizi. Tiyatro kökenli oyuncuları ile dikkat çeken dizi izleyenlere dramatik bir hikaye sunuyor. Focus Film tarafından Show TV için çekilecek olan diziye son katılan oyuncu Gaye Turgut oldu. Güzel oyuncu, Türk Malı, Yahşi Cazibe, Kanıt, Akasya Durağı ve Yamak Ahmet dizilerinde de oynadı. 10 Ekim'den itibaren hafta içi her gün yayınlanacak olan 'Beni Affet' kadrosunda açıklanan ilk isimler 'Deniz Yıldızı'nda oynayan Özgün Çoban, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Murat Danacı ve Şeyma Korkmaz olmuştu. Dizinin ana karakterlerinden Osman Kozan'ı canlandıran Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçısı Nusret Şenay, karakterini ve diziyi anlattı. "Osman, Kayserili işadamı. Liseden terk. Kendi kendini yetiştirmiş. Mobilya kralı. Zengin, iki kız, bir erkek çocuğu var. Ayrıca bir de evlatlığı var. İşlerini ve ailesini demir yumrukla yönetiyor. Katı ve acımasız olmayı prensip sahibi olmak zannediyor." Kadın karakterleri sevdim "Hikayeyi ilk okuduğumda roman okuduğumu zannettim. Entrikaların bol olduğu bir senaryo. İlk üç bölümü roman okur gibi okudum. Özellikle kadın karakterleri çok sevdim. Hatta bir karakter var, onu 'Keşke ben oynasaydım' dedim. Farklı bir dizi olacak. Kişilerin kabuğunun altındaki ilişkileri anlatan bir dizi. Görünen köyün kılavuz istediğini izleyici görecek. Her şeyin göründüğü gibi olmadığını anlatacak." "Dizide yeni oyuncular da var. 25-30 yıllık bir tecrübeye sahibiz, bu tecrübeden yararlanmak isteyen olursa seve seve yardımcı oluru m. Ankara'da son dönemlerde dizilerin çekilmeye başlanması umut verici. İstanbul koca bir ülkeye yetmiyor. Ankara'nın Devlet Tiyatroları gibi büyük bir avantajı var" dedi.

Labels: , , ,Leave A Comment: