Sponsor Reklam

Beni affet 730. Bölüm izle Tam Tek Parça izle 17 Mart 2015 #Beniaffet


Beni Affet 730. BolumBeni Affet 730. Bölüm Özeti: Yine Heyecan Yine Acıdolu Bir Bölüm ile Star Tv'nin Pembe Dizisi Beni Affet 730. Bölüm izle Bomba Gibi Patlamaya Devam Ediyor Bakalım Yeni bölüm'de Neler Olacak Şimdiden Merak Konusu Olacağı Gözüküyor.Bölüm Yayınlandıktan Hemen Sonra Sizlerle !!

Beni Affet 730. Bölüm Full izle 17-03-2015,Beni Affet 730. Bölüm internetten izle,Beni Affet 730. Bölüm Full seyret,Beni Affet son bolum izle,Beni Affet 730. Bölüm Full Hd izle,Beni Affet 730. Bölüm Full izle,Beni Affet 730. Bölüm Tek Parça HD izle,Beni Affet 730. Bölüm Full izle,Beni Affet 730. Bölüm izle ,Beni Affet 730. Bölüm izle

internet Aleminde epeyce aranan türk dizileri arasında geldiğinden dolayı Beni Affet tv dizisini ziyaretçilerimiz için etraflıca bilgi edindik. Beni Affet 730. bölüm 17-03-2015 tarihinde sevenlerini tv karşısına kitleyecek sürekli böyle olur. Arama sitelerinde genellikle sorgulanan aramalar şu şekildedir Beni Affet 730. bölüm full hd Beni Affet dizisi bu hafta bir hayli ilginç olacağına inanıyoruz.

son bölüm yeni fragmanı bir hayli güzel geldi. Beni Affet geçen bölümü ile epey bir ses getirdi. Hayranı her daim yükselen dizimiz Beni Affet 730. bölümü ile 17-03-2015 akşamı tüm hayranlarına doyumsuz anlar yaşatacak Sizde takip ediyoranız bölüm hakkında yorumda bulunabilirsiniz.

Konusu :
Oyuncular : Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Mert Altınışık, Gaye Turgut, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Özgün Çoban, Gamze İğdiroğlu, Ötüken Hürmüzlü
Konusu : Star televizyonunun tiyatro kökenli dizisi olan Beni Affet, kuralcı bir babanın çocuklarına yaşattıklarını anlatan bir dizi. Tiyatro kökenli oyuncuları ile dikkat çeken dizi izleyenlere dramatik bir hikaye sunuyor. Focus Film tarafından Show TV için çekilecek olan diziye son katılan oyuncu Gaye Turgut oldu. Güzel oyuncu, Türk Malı, Yahşi Cazibe, Kanıt, Akasya Durağı ve Yamak Ahmet dizilerinde de oynadı. 10 Ekim'den itibaren hafta içi her gün yayınlanacak olan 'Beni Affet' kadrosunda açıklanan ilk isimler 'Deniz Yıldızı'nda oynayan Özgün Çoban, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Murat Danacı ve Şeyma Korkmaz olmuştu. Dizinin ana karakterlerinden Osman Kozan'ı canlandıran Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçısı Nusret Şenay, karakterini ve diziyi anlattı. "Osman, Kayserili işadamı. Liseden terk. Kendi kendini yetiştirmiş. Mobilya kralı. Zengin, iki kız, bir erkek çocuğu var. Ayrıca bir de evlatlığı var. İşlerini ve ailesini demir yumrukla yönetiyor. Katı ve acımasız olmayı prensip sahibi olmak zannediyor." Kadın karakterleri sevdim "Hikayeyi ilk okuduğumda roman okuduğumu zannettim. Entrikaların bol olduğu bir senaryo. İlk üç bölümü roman okur gibi okudum. Özellikle kadın karakterleri çok sevdim. Hatta bir karakter var, onu 'Keşke ben oynasaydım' dedim. Farklı bir dizi olacak. Kişilerin kabuğunun altındaki ilişkileri anlatan bir dizi. Görünen köyün kılavuz istediğini izleyici görecek. Her şeyin göründüğü gibi olmadığını anlatacak." "Dizide yeni oyuncular da var. 25-30 yıllık bir tecrübeye sahibiz, bu tecrübeden yararlanmak isteyen olursa seve seve yardımcı oluru m. Ankara'da son dönemlerde dizilerin çekilmeye başlanması umut verici. İstanbul koca bir ülkeye yetmiyor. Ankara'nın Devlet Tiyatroları gibi büyük bir avantajı var" dedi.

Labels: , , ,Leave A Comment: