Sponsor Reklam

Beni Affet 725. Bölüm izle Tek Parça izle 10 Mart 2015 #beniaffet


Beni Affet 725. Bolum Beni Affet 725. Bölüm Özeti: internete çok fazla sorgulanan türk dizileri içinde geldiğinden dolayı Beni Affet dizisini üyelerimiz için detaylı araştırdık. Beni Affet 725. bölüm 10-03-2015 akşamı izleyicisini ekran önüne alacak sürekli yaptığı gibi. internete genellikle tercih edilen arama kelimeleri bu şekliyledir Beni Affet 725. bölüm Full izle Beni Affet dizisinde bu hafta epey bir güzel olacağına inanıyoruz.

yeni bölüm yeni fragmanı oldukça heyecanlı gözüküyor. Beni Affet geçen bölümü ile epey bir ses getirdi. Seyircisi devamlı artan dizimiz Beni Affet 725. bölümüyle 10-03-2015 ardından da tüm hayranlarına hoş vakit geçirecek. Bölümü seyrettikten sonra bölüm ile ilgili görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Beni Affet 725. Bölüm Full Hd izle 10-03-2015,Beni Affet 725. Bölüm Full Tek Parça izle,Beni Affet 725. Bölüm Full Tek Parça seyret,Beni Affet son bolum izle,Beni Affet 725. Bölüm Full izle,Beni Affet 725. Bölüm Takılmadan izle,Beni Affet 725. Bölüm Hemen izle,Beni Affet 725. Bölüm Takılmadan izle,Beni Affet 725. Bölüm izle ,Beni Affet 725. Bölüm izle

Konusu :
Oyuncular : Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Mert Altınışık, Gaye Turgut, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Özgün Çoban, Gamze İğdiroğlu, Ötüken Hürmüzlü
Konusu : Star televizyonunun tiyatro kökenli dizisi olan Beni Affet, kuralcı bir babanın çocuklarına yaşattıklarını anlatan bir dizi. Tiyatro kökenli oyuncuları ile dikkat çeken dizi izleyenlere dramatik bir hikaye sunuyor. Focus Film tarafından Show TV için çekilecek olan diziye son katılan oyuncu Gaye Turgut oldu. Güzel oyuncu, Türk Malı, Yahşi Cazibe, Kanıt, Akasya Durağı ve Yamak Ahmet dizilerinde de oynadı. 10 Ekim'den itibaren hafta içi her gün yayınlanacak olan 'Beni Affet' kadrosunda açıklanan ilk isimler 'Deniz Yıldızı'nda oynayan Özgün Çoban, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Murat Danacı ve Şeyma Korkmaz olmuştu. Dizinin ana karakterlerinden Osman Kozan'ı canlandıran Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçısı Nusret Şenay, karakterini ve diziyi anlattı. "Osman, Kayserili işadamı. Liseden terk. Kendi kendini yetiştirmiş. Mobilya kralı. Zengin, iki kız, bir erkek çocuğu var. Ayrıca bir de evlatlığı var. İşlerini ve ailesini demir yumrukla yönetiyor. Katı ve acımasız olmayı prensip sahibi olmak zannediyor." Kadın karakterleri sevdim "Hikayeyi ilk okuduğumda roman okuduğumu zannettim. Entrikaların bol olduğu bir senaryo. İlk üç bölümü roman okur gibi okudum. Özellikle kadın karakterleri çok sevdim. Hatta bir karakter var, onu 'Keşke ben oynasaydım' dedim. Farklı bir dizi olacak. Kişilerin kabuğunun altındaki ilişkileri anlatan bir dizi. Görünen köyün kılavuz istediğini izleyici görecek. Her şeyin göründüğü gibi olmadığını anlatacak." "Dizide yeni oyuncular da var. 25-30 yıllık bir tecrübeye sahibiz, bu tecrübeden yararlanmak isteyen olursa seve seve yardımcı oluru m. Ankara'da son dönemlerde dizilerin çekilmeye başlanması umut verici. İstanbul koca bir ülkeye yetmiyor. Ankara'nın Devlet Tiyatroları gibi büyük bir avantajı var" dedi.

Labels: , , ,Leave A Comment: