Sponsor Reklam

Beni affet 724. Bölüm izle Tek Parça 3 Mart 2015 #beniaffet


Beni Affet 724. BolumBeni affet 724. Bölüm Özeti: internete çok fazla aratılan diziler içinde olmasından dolayı Beni Affet dizisini üyelerimiz için epey bir inceledik. Beni Affet 724. bölümü ile 09-03-2015 akşamı fanlarını tv başına alacak daima böyle olur. Arama sitelerinde sürekli girilen arama kelimeleri bu şekliyledir Beni Affet 724. bölüm Beni Affet dizisinde son bölüm epey bir iddialı olmasını bekliyoruz.

son bölüm fragmanı oldukça iddialı görünüyor. Beni Affet bir önceki bölümde baya kendinden söz ettirdi. Hayranı Sürekli artan Televizyon dizisi Beni Affet 724. bölümüyle 09-03-2015 akşamı eski sevenlerine hoş vakit geçirecek. takip ediyoranız bölüm ile ilgili yorumda bulunabilirsiniz.

Beni Affet 724. Bölüm Tek Parça HD izle 09-03-2015,Beni Affet 724. Bölüm Hemen izle,Beni Affet 724. Bölüm Youtube seyret,Beni Affet son bolum izle,Beni Affet 724. Bölüm Hemen izle,Beni Affet 724. Bölüm Full Hd izle,Beni Affet 724. Bölüm Full Hd izle,Beni Affet 724. Bölüm Hemen izle,Beni Affet 724. Bölüm izle ,Beni Affet 724. Bölüm izle

Konusu :
Oyuncular : Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Mert Altınışık, Gaye Turgut, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Özgün Çoban, Gamze İğdiroğlu, Ötüken Hürmüzlü
Konusu : Star televizyonunun tiyatro kökenli dizisi olan Beni Affet, kuralcı bir babanın çocuklarına yaşattıklarını anlatan bir dizi. Tiyatro kökenli oyuncuları ile dikkat çeken dizi izleyenlere dramatik bir hikaye sunuyor. Focus Film tarafından Show TV için çekilecek olan diziye son katılan oyuncu Gaye Turgut oldu. Güzel oyuncu, Türk Malı, Yahşi Cazibe, Kanıt, Akasya Durağı ve Yamak Ahmet dizilerinde de oynadı. 10 Ekim'den itibaren hafta içi her gün yayınlanacak olan 'Beni Affet' kadrosunda açıklanan ilk isimler 'Deniz Yıldızı'nda oynayan Özgün Çoban, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Murat Danacı ve Şeyma Korkmaz olmuştu. Dizinin ana karakterlerinden Osman Kozan'ı canlandıran Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçısı Nusret Şenay, karakterini ve diziyi anlattı. "Osman, Kayserili işadamı. Liseden terk. Kendi kendini yetiştirmiş. Mobilya kralı. Zengin, iki kız, bir erkek çocuğu var. Ayrıca bir de evlatlığı var. İşlerini ve ailesini demir yumrukla yönetiyor. Katı ve acımasız olmayı prensip sahibi olmak zannediyor." Kadın karakterleri sevdim "Hikayeyi ilk okuduğumda roman okuduğumu zannettim. Entrikaların bol olduğu bir senaryo. İlk üç bölümü roman okur gibi okudum. Özellikle kadın karakterleri çok sevdim. Hatta bir karakter var, onu 'Keşke ben oynasaydım' dedim. Farklı bir dizi olacak. Kişilerin kabuğunun altındaki ilişkileri anlatan bir dizi. Görünen köyün kılavuz istediğini izleyici görecek. Her şeyin göründüğü gibi olmadığını anlatacak." "Dizide yeni oyuncular da var. 25-30 yıllık bir tecrübeye sahibiz, bu tecrübeden yararlanmak isteyen olursa seve seve yardımcı oluru m. Ankara'da son dönemlerde dizilerin çekilmeye başlanması umut verici. İstanbul koca bir ülkeye yetmiyor. Ankara'nın Devlet Tiyatroları gibi büyük bir avantajı var" dedi.

Labels: , ,Leave A Comment: