Sponsor Reklam

Beni Affet 719. Bölüm izle Tek Parça izle 02-03-2015


Beni Affet 719. BolumBeni affet 719. Bölüm Özeti: Online platformda çok fazla fenomeni olan diziler içinde gelmesi nedeniyle Beni Affet dizisini takipçilerimiz için biraz sorguladık. Beni Affet 719. bölümü ile 02-03-2015 te seyircisini ekran önüne toplayacak her zaman böyle olur. Arama motorlarında sürekli yapılan aramalar bu şekilde olur Beni Affet 719. bölüm Beni Affet dizisi yeni bölüm epeyce iddialı sahneler olacak.

bu hafta ilk fragmanı bir hayli heyecanlı gözüküyor. Beni Affet geçtiğimiz hafta ki bölümüyle baya ses getirdi. Takipçisi devamlı artan dizi Beni Affet 719. bölüm 02-03-2015 akşamı yeni fenomenlerine merhaba diyecek. Sizde takip ediyoranız bölüm ile ilgili yorumda bulunabilirsiniz.

Beni Affet 719. Bölüm Youtube izle 02-03-2015,Beni Affet 719. Bölüm Hemen izle,Beni Affet 719. Bölüm Tek Parça HD seyret,Beni Affet son bolum izle,Beni Affet 719. Bölüm Donmadan izle,Beni Affet 719. Bölüm Tek Parça izle,Beni Affet 719. Bölüm Tek Parça HD izle,Beni Affet 719. Bölüm Donmadan izle,Beni Affet 719. Bölüm izle ,Beni Affet 719. Bölüm izle

Konusu :
Oyuncular : Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Mert Altınışık, Gaye Turgut, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, Özgün Çoban, Gamze İğdiroğlu, Ötüken Hürmüzlü
Konusu : Star televizyonunun tiyatro kökenli dizisi olan Beni Affet, kuralcı bir babanın çocuklarına yaşattıklarını anlatan bir dizi. Tiyatro kökenli oyuncuları ile dikkat çeken dizi izleyenlere dramatik bir hikaye sunuyor. Focus Film tarafından Show TV için çekilecek olan diziye son katılan oyuncu Gaye Turgut oldu. Güzel oyuncu, Türk Malı, Yahşi Cazibe, Kanıt, Akasya Durağı ve Yamak Ahmet dizilerinde de oynadı. 10 Ekim'den itibaren hafta içi her gün yayınlanacak olan 'Beni Affet' kadrosunda açıklanan ilk isimler 'Deniz Yıldızı'nda oynayan Özgün Çoban, Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Murat Danacı ve Şeyma Korkmaz olmuştu. Dizinin ana karakterlerinden Osman Kozan'ı canlandıran Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçısı Nusret Şenay, karakterini ve diziyi anlattı. "Osman, Kayserili işadamı. Liseden terk. Kendi kendini yetiştirmiş. Mobilya kralı. Zengin, iki kız, bir erkek çocuğu var. Ayrıca bir de evlatlığı var. İşlerini ve ailesini demir yumrukla yönetiyor. Katı ve acımasız olmayı prensip sahibi olmak zannediyor." Kadın karakterleri sevdim "Hikayeyi ilk okuduğumda roman okuduğumu zannettim. Entrikaların bol olduğu bir senaryo. İlk üç bölümü roman okur gibi okudum. Özellikle kadın karakterleri çok sevdim. Hatta bir karakter var, onu 'Keşke ben oynasaydım' dedim. Farklı bir dizi olacak. Kişilerin kabuğunun altındaki ilişkileri anlatan bir dizi. Görünen köyün kılavuz istediğini izleyici görecek. Her şeyin göründüğü gibi olmadığını anlatacak." "Dizide yeni oyuncular da var. 25-30 yıllık bir tecrübeye sahibiz, bu tecrübeden yararlanmak isteyen olursa seve seve yardımcı oluru m. Ankara'da son dönemlerde dizilerin çekilmeye başlanması umut verici. İstanbul koca bir ülkeye yetmiyor. Ankara'nın Devlet Tiyatroları gibi büyük bir avantajı var" dedi.

Labels: , , ,Leave A Comment: