Sponsor Reklam

Aşkın Bedeli 340. Bölüm izle Tek Parça 24 Mart 2015 #AskınBedeli


Aşkın Bedeli 334. BolumAşkın Bedeli 339. Bölüm Özeti: Star Tv'nin Fenomen Dizisi Aşkın Bedeli  Yine Heyecanlı Bir bölüm ile Bomba Gibi Patlamaya Devam Ediyor Aşkın Bedeli 24 Mart Salı günü Yayınlanacak 340. Bölüm ile Baya ses Getireceği Gözüküyor Bakalım Olacaklar Şimdien :Merak Konusu Olacağı Gözüküyor.

Aşkın Bedeli 340. Bölüm Takılmadan izle 24-03-2015,Aşkın Bedeli 340. Bölüm Full Tek Parça izle,Aşkın Bedeli 340. Bölüm Tek Parça HD seyret,Aşkın Bedeli son bolum izle,Aşkın Bedeli 340. Bölüm Tek Parça HD izle,Aşkın Bedeli 340. Bölüm Takılmadan izle,Aşkın Bedeli 340. Bölüm Full Hd izle,Aşkın Bedeli 340. Bölüm Tek Parça HD izle,Aşkın Bedeli 340. Bölüm izle ,Aşkın Bedeli 340. Bölüm izle

Şimal ve Hikmet, Nihat’ı geçiştirmek için plan yapıyorlar.
Faruk’un cesedinin bulunması, cinayetin tabancayla işlendiğini ortaya çıkarmıştır. Poyraz, ipuçlarının Sedef’in masumiyetine işaret ettiğini düşünse de, Komiser Mustafa, Sedef’ten olayı dinlemek için bir kez daha Sedef’i emniyete çağırır. Nihat’ın tüm girişimlerine rağmen Şimal, Poyraz’a karşı güvencesi olan bebeğini korumayı başarmıştır. Şimal ve Hikmet, Nihat’ın bir süre daha geçiştirilmesini sağlayacak bir plan yaparlar.
Söylediği yalanlar ortaya çıkan Yaman, Rüstem’in yoğun göz hapsindedir. Diyar ve Yaman’ın evlenmesi konusunda anlaşılsa da, Betül yaşananlardan Zehra’yı suçlamayı ihmal etmez. Gülnara, Emir’in gönlünü aldığı için mutludur. Ancak Emir’in yine tehlikeli bir işe girişecek olması Gülnara’yı endişelendirmektedir.

internet Aleminde en fazla aratılan diziler içinde geldiğinden dolayı Aşkın Bedeli televizyon dizisini ziyaretçilerimiz için biraz araştırdık. Aşkın Bedeli 339. bölümüyle 23-03-2015 te izleyicisini tv başına alacak daima olan bu. internete devamlı sorgulanan arama kelimeleri bu şekliyledir Aşkın Bedeli 339. bölüm full hd Aşkın Bedeli dizisinde yeni bölüm oldukça ilginç olmasını bekliyoruz.

son bölüm fragmanı oldukça güzel geldi. Aşkın Bedeli geçen bölümde bir hayli kendinden söz ettirdi. Seyircisi her hafta artan Televizyon dizisi Aşkın Bedeli 339. bölümü ile 23-03-2015 akşamı tüm sevenlerine doyumsuz anlar yaşatacak takip ediyoranız bölüm hakkında yorumda bulunabilirsiniz.


Konusu :
Aşkın Bedeli dizisi kaçta? Aşkın Bedeli dizisi oyuncuları kimler? Aşkın Bedeli dizisi hangi kanalda? Kısaca sizlere Aşkın Bedeli dizisi hakkında bilgiler vereceğiz. Hafta için her gün Star TV kanalında yayınlanan Aşkın Bedeli dizisi hem sabah erken saatlerde hemde öğlen sonu olmak üzere günde iki defa yayınlanıyor.
Dizi oyuncuları hakkında bilgiye sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. En alt kısımda Aşkın Bedeli dizisi oyuncuları yer almaktadır. Oyuncuların gerçek isimleri ve oynadıkları karakterin isimleri karşılıklı olarak yazılmıştır.
Dizinin Konusu: Aşkın Bedeli dizisi büyük aşkların yaşandığı, sevenlerin birbirleriyle kavuşmasının zor olduğu ve kavuşanların mutluluklarında engeller yaşadığı bir aşk çemberini konu alıyor. Dizide aşk ve intikam yoğun şekilde yer alıyor.Sedef ile Poyraz arasında yaşanan büyük aşk engellerden bir türlü kurtulamıyor.

Labels: , , ,Leave A Comment: