Sponsor Reklam





Alın Yazım 145. bölüm izle Tek Parça 20 Mart 2015 #Alınyazım


Alın Yazım 145. Bölüm Özeti: Aksiyon Dolu Bir bölüm ile Alın Yazım Dizisi Gündeme Yine Adını altın Harfler ile Yazmayı Başarabilmiştir Bakalım Olacaklar Şimdiden Merak Konusu Olacağı Gözüküyor.20 Mart 2015'te Kaldığı Yerden Devam Edecek Olan Dizi Alın Yazım Yiğit ile Asya'nın Aşkı Efsane Olacağı Gözüküyor..

Alın Yazım 145. Bölüm Tek Parça izle,Alın Yazım 145. Bölüm,Alın Yazım Son Bölüm izle,Alın Yazım Yeni Bölüm izle,Alın Yazım 145. Bölüm izle,Alın Yazım 20 Mart izle,Alın Yazım 20.03.2015 Youtube izle 


Yiğit, Asya ve Savaş’ın sahte nişanını basarak olanlar karşısında tam bir yıkıma uğramıştır. Yiğit bu sefer kesin olarak Asya’yı silmekte kararlıdır.
Asya, Feraye’nin kendisiyle Yiğit ile beraber olmaması için konuştuğunu ve bütün bu yaşanan olayların Savaş’ın annesi Cahide için olduğunu anlatmaya karar verdiği sırada Asya için her şey artık çok mu geçtir? Yiğit, Asya’yı dinleyecek midir?

Asya iki günlük bebekken babası Cevher’in yurt dışından ölüm haberi gelmiş, böylece Asya amcası Levent ve yengesi Aysel’in eline kalmıştır. Cevherin tek varisinin Asya olduğunu bilen Aysel, Levent’ten gizli sevgilisi Kürşat’ı kullanarak hain bir plan hazırlamıştır: Asya geç kalmadan  yok edilecektir. Plan tıkır tıkır işler ve Aysel kaynının büyük servetine konar. Ama henüz onun da bilmediği bir şey vardır …

Aysel Asya’yı öldü bilmektedir. Oysa Kürşat kızı bir yetimhaneye vermiş, hayatını adım adım takip etmiştir. Amacı günü gelince Asya’yı,    Aysel’den intikam almak için kullanmaktır.
Asya, İstanbul’a gelişiyle birlikte Aysel’in elinden aldığı hayata kaderinin de yardımıyla adım adım yaklaşacak, yaşamıyla ilgili sırlar açığa çıktığında, onca zenginliğin tek sahibinin Asya olduğu gerçeği ortaya çıkacaktır. 

Üstelik Asya kuzeni Selma’nın nişanlısı Yiğit ile de büyük bir aşk yaşamaya başlayacaktır. Asya’nın İstanbul’a geldiği gün Yiğit ile tatlı bir kavgayla başlayan tanışmaları,vazgeçemeyecekleri tutkulu bir aşka dönüşecektir. Masum ve iyi niyetli Asya, farkında olmadan yengesi ve kuzeninin tüm düşmanlıklarını  üzerine çekecektir. Yiğit ile aşkları defalarca sınanacak, onlar her defasında birbirlerine daha çok bağlanacaklardır.

Delicesine sevdalar, onulmaz yaralar, kıskançlık ve hırsların tükettiği ruhlar, ancak aşkın gölgesinde derman bulabilecektir. Tabii aşka layık olabilmişlerse...

Labels: , , , , ,



Leave A Comment: