Sponsor Reklam

Yılanların Öcü 23. Bölüm izle Tek Parça 18 Şubat 2015 #YılanlarınÖcü


Yılanların Öcü 23. Bölüm Özeti: Show Tv'nin Çok Duygusal Ve Acıklı Dizisi Yılanların Öcü Çok Heyecanlı Bir Bölüm ile izleyenleri Yine Çok Hüzünlendireceği Gözüküyor.Yılanların Öcü Yeni Bölüm'de Neler Olacak ?

Yılanların Öcü 23. Bölüm Tek Parça izle,Yılanların Öcü 23. Bölüm Full izle,Yılanların Öcü 23. Bölüm,Yılanların Öcü 23. Bölüm seyret,Yılanların Öcü son bölüm izle,Yılanların Öcü 23. Bölüm izle


Fakir Baykurt’un ünlü eseri Yılanların Öcü’nden televizyona aktarılan, Koliba Film imzalı dizi, bu hafta yine tansiyonu yüksek bir bölümle izleyicileriyle buluşacak.
Yılanların Öcü’nün yeni bölümünde; Ömer, ablası Fatma’nın kendi ameliyatı için yaptığı anlaşmayı hazmedememiş ve Kamuran’ı vurmuştur. Kamuran yerde kanlar içinde yatarken Ömer, uğruna yalanlar söylenen, ağır bedeller ödenen kalbini durdurmaya da hazırdır. Hüsnü ve Sırrı her şey için çok geç olmadan yetişebilecekler midir?
Bayram ise kendisini bıçaklayan adamlar tarafından atılıp ölmeye bırakıldığı tenhada can cekişmektedir. Zonguldaklı İlyas, Bayram’ın geldiği arabayı terk edilmiş bir halde ve yanında kan izleriyle bulur. 

Vicdanı, ihanet ettiği Bayram’ın ortada olmayışına da sessiz kalmaya elvermez. Polis arabanın sahibi Mehmet’e ulaştığında ise başta Fatma olmak üzere, herkes Bayram için endişelenmeye başlar. Bayram vaktinde bulunup hayatta kalmayı başarabilecek midir?

Labels: , , , ,Leave A Comment: