Sponsor Reklam

Yeşil deniz 19. Bölüm izle Tek Parça 27 Şubat 2015 #YesilDeniz


Yeşil Deniz 19. BolumYeşil deniz 19. Bölüm Özeti: Online platformda en fazla hayranı artan dizilerimiz içinde olmasından dolayı Yeşil Deniz tv dizisini üyelerimiz için detaylı sorguladık. Yeşil Deniz 19. bölümü ile 27-02-2015 akşamı sevenlerini ekran önüne kitleyecek her daim böyle olmuştur. Google'de genelde yapılan araştırmalar bu şekilde olur Yeşil Deniz 19. bölüm Hd izle Yeşil Deniz dizisinde bu hafta epeyce heyecanlı olmasını bekliyoruz.

bu hafta yeni fragmanı bir hayli ilginç olacak gibi. Yeşil Deniz bir önceki bölümde epey bir kendinden söz ettirdi. Hayranı her daim yükselen yerli dizi Yeşil Deniz 19. bölüm 27-02-2015 akşamı yeni ve eski seyircilerine hoş zaman geçirtecek gibi. Bölümü bölüm ile ilgili görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Yeşil Deniz 19. Bölüm Full izle 27-02-2015,Yeşil Deniz 19. Bölüm Youtube izle,Yeşil Deniz 19. Bölüm Full Tek Parça seyret,Yeşil Deniz son bolum izle,Yeşil Deniz 19. Bölüm Takılmadan izle,Yeşil Deniz 19. Bölüm Full Hd izle,Yeşil Deniz 19. Bölüm Full Hd izle,Yeşil Deniz 19. Bölüm Full izle,Yeşil Deniz 19. Bölüm izle ,Yeşil Deniz 19. Bölüm izle

Konusu :
Konusu : TRT 1'in yeni dizisi olan Yeşil Deniz izleyenlere eğlenceli bir ege komedisi sunuyor. Çekimleri Birgi Köyü'nde yapılan filmin başrollerinde Öykü Çelik, Melis Babadağ ve Burak Serdar Şanal yer alıyor. Yönetmenliğini Yahya Samancı'nın yaptığı dizinin senaryosunu ise Ali Kara yazıyor.
1990'lı yıllarda çeken ve Yeşilova isimli bir kasabada yaşanan halkın sıcak ilişkilerini eğlenceli bir şekilde sunan dizi ege insanının sıcaklığını da ekranlara taşıyor.
Oyuncular : Burak Serdar Şanal, Melis Babadağ, Öykü Çelik, Mert Turak, Burak Alkaş, Ali Barkın, Emin Gürsoy, Renan Bilek, Zeynep Gülmez, Nuri Gökaşan, Yener Gürsoy, Jale Aylanç, Elvan Dişli

Labels: , ,Leave A Comment: