Sponsor Reklam

Unutma Beni 1426. Bölüm izle Tek Parça 19 Şubat 2015


Unutma Beni 1426. Bölüm Özeti: Fox Tv'nin Sevilen Dizisi Unutma Beni Yep Yeni Bölümler ile izleyenleri Ekran Başına Kitlemeye Devam ediyor.Çok Özel Bir Bölüm izleyenleri Büyük Aksiyon Ve Heyecanlı Dakikaların Beklediği Görülmektedir.

Unutma Beni 1426. Bölüm izle,Unutma Beni 1426 Bölüm Full Hd izle,Unutma Beni 1426. Bolum izle,Unutma Beni Son Bölüm,Unutma Beni 1426,Unutma Beni Yeni Bölüm izle,Unutma Beni 1426. Bölüm Tek Parça izle,Unutma Beni 19 Şubat izle,Unutma Beni 19.02.2015 izle

Unutma Beni son bölümde yaşanan gelişmeler; Şehmuz adamı Ramiz'i Mustafa'yı vurması için göndermiştir, Mustafa bu durumdan nasıl kurtulacaktır? Özlem hâlâ dağ evinde hapistir, Nejat yine onu görmeye gelir, bu sefer neden gelmiştir?

 Unutma Beni de, Emel Özlem'i ziyarete gelir, Özlem annesinden kendisini bırakmasını ister, Emel bu durumda ne yapacak? Nejat neden Şerif ve Mustafa'ya Özlem'in kaldığı evin adresini verecektir aklından ne geçmektedir? 


Mustafa ve Şerif dağ evinden Özlem'i kaçırabilmek için nasıl bir plan yapacaklardır. İlkay Ali'den, Türker'le ilgili şikâyetini geri çekmesini ister, Ali'yi ikna etmek için kendine nasıl zarar verecek?

 Şeker yine hastaneye kaldırılır, doktorun hangi sözleri Hikmet'i çok üzecektir? Nilüfer Abbas'tan, Buse'yle ilgili neler öğrenecektir? Buse Volkan'ı görmeye gidip, ona ne soracaktır?

Labels: , , , ,Leave A Comment: