Sponsor Reklam

Sungurlar 19. Bölüm izle Tek Parça 28 Şubat 2015


Sungurlar  19. BolumSungurlar 19. Bölüm Özeti: Sosyal Medyada bir hayli tıklanan türk dizileri içerisinde geldiği için Sungurlar televizyon dizisini üyelerimiz için epey bir araştırdık. Sungurlar 19. bölümü ile 28-02-2015 akşamı sevenlerini ekran başına alacak daima olan bu. yahoo'da genel olarak yapılan arama kelimeleri şu şekildedir Sungurlar 19. bölüm ücretsiz Sungurlar dizisinde bu bölümde bir hayli iddialı olmasını bekliyoruz.

yeni bölüm son fragmanı oldukça kaliteli belli ediyor kendini Sungurlar geçtiğimiz hafta ki bölümde baya ses getirdi. Hayranı Sürekli artan dizi Sungurlar 19. bölümü ile 28-02-2015 ardından da tüm sevenlerine hoş zaman geçirtecek gibi. Bölümü seyrettikten sonra bu bölümle ilgili görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Sungurlar 19. Bölüm Hemen izle 28-02-2015,Sungurlar 19. Bölüm Full Tek Parça izle,Sungurlar 19. Bölüm Youtube seyret,Sungurlar son bolum izle,Sungurlar 19. Bölüm Tek Parça HD izle,Sungurlar 19. Bölüm Full Hd izle,Sungurlar 19. Bölüm Takılmadan izle,Sungurlar 19. Bölüm Full Hd izle,Sungurlar 19. Bölüm izle ,Sungurlar 19. Bölüm izle

Konusu :
Samanyolu TV yani STV ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlediği diziler arasında girmeyi başarmış Şefkat Tepe dizisinin ardından aynı oyuncu kadrosu Sungurlar Dizisi adıyla yeni bir dizide buluşuyor. Dizinin ilk bölüm fragmanında dizi hakkında henüz net bir bilgi verilmese de Samanyolu TV izleyicileri dizinin konusunu adından da tahmin edebilir.
Yine Şefkat Tepe tarzında askerli bir dizi olacağını tahmin ediyoruz. Özel bir timin yaşadığı hayat, olaylar, aşk ve dramın konu alınacağı Sungurlar dizisi çok yakında STV ekranlarında olacak. Şefkat Tepe'nin finalinin ardından hayranları merakla aynı ekipten yeni bir dizi bekliyordu. Sungurlar dizisinin açıklanması Şefkat Tepe hayranlarını bir hayli sevindirmiş durumda demek doğru olacaktır.
Şefkat Tepe, ilk bölümü 6 Kasım 2010 tarihinde yayınlanan aksiyon, askeri, dram ve suç dizisi. Başrollerini Serdar Mert rolünde Mert Kılıç,Şahin Bulut Mehmet Korhan Fırat ve Doktor Bora Karakul paylaşmaktadır. Serdar komutan 3. Sezona kadar Karapınar jandarma Karakolu Komutanı Üst teğmen Serdar Mert olarak görev yapıyordu. 75. bölümde baş rollerden Leyla Aslıhan Güner ölerek diziden ayrıldı. 3. sezonda Sungurlar adında Tim kuruldu 3,4 bölüm sonra Serdar Mert yüzbaşı oldu hikaye tim üzerinden devam etti.5.sezona aynı kadroyla Sungurlar olarak girdi.Dizinin yeni adı Sungurlar oldu.

Labels: , ,Leave A Comment: