Sponsor Reklam

Nurselin Mutfağı 25 Şubat izle Tek Parça 25.02.2015 #NurselinMutfağı


Nurselin Mutfağı 25 Şubat Özeti: Kadınların En Çok Yakından Takip Ettikleri Yemek Tarifleri Programı ile Gündemde Baya Ses Getirecek Olan Bir Bölüm ile Nurselin Mutfağı izleyenleri Ekran Başına Kitleyecek Bir Bölüm ile Sevenlerine Merhaba Demeye devam Ediyor Bakalım Yeni Bölüm'de Nasıl Tarifler Verecekleri Şimdiden Merak Konusu?
Nurselin Mutfağu 25 Şubat izle,Nurselin Mutfağı son Bölüm izle,Nurselin Mutfağı Yeni Bölüm izle,Nurselin Mutfağı izle 25 Şubat 2015
Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşacak olan “Nursel’in Mutfağı” programının ilk bölümünde birbirinden leziz yemekler yapıldı.
LEZZET FIRTINASI NURSEL’İN MUTFAĞI İLE SHOW TV’DE ESTİ!
Nursel Ergin’in bazen daha önce evlerine konuk olduğu ev hanımlarını, bazen de yeni tanışacağı ev hanımlarını kendi evinde, kendi mutfağında ağırlayacağı programda bugün Gaziantep yemekleri yer aldı. Her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımının konuk olacağı programın ilk konuğu Belgin Yetkin oldu.
Ev hanımı Belgin Yetkin’in konuk olduğu programda Soğan Kebabı, Fıstıklı Burma Kadayıf, Ekşili Taraklık ve Buharda Bulgurlu Pancar Sarması yapıldı. Konukların karşılanılıp, giriş sohbeti, yemek yapımı ve sunumunun ekrana geldiği Nursel’in Mutfağı eğlenceli atmosferiyle izleyicileri ekran başına kilitledi.

24.02.2015 Nurselin Mutfağı son bölüm izle show tv 24 Şubat 2015 , Nurselin Mutfağı full youtube izle seyret , Nurselin Mutfağı izle , Nurselin Mutfağı tarifleri video izle . Show TV ekranlarında yepyeni bir lezzet programı başlıyor. Nursel Ergin’in sunumuyla hazırlanan “Nursel’in Mutfağı”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşacak. ...

Labels: , , ,Leave A Comment: