Sponsor Reklam

Kiraz Mevsimi 34. Bölüm izle Tek Parça 28 Şubat 2015 #KirazMevsimiKiraz Mevsimi 34. Bölüm Özeti: Online platformda bir hayli aratılan türk dizileri içerisinde gelmesi nedeniyle Kiraz Mevsimi dizisini sizler için epey bir bilgi edindik. Kiraz Mevsimi 34. bölümü ile 28-02-2015 tarihinde sevenlerini televizyon önüne alacak hep olan bu. Google'de devamlı girilen aramalar bu şekliyledir Kiraz Mevsimi 34. bölüm Kiraz Mevsimi de bu bölümde bir hayli iddialı sahneler olacak.

bu hafta fragmanı bir hayli iddialı görünüyor. Kiraz Mevsimi bir önceki bölümüyle oldukça ses getirdi. Seyircisi her hafta artan dizi Kiraz Mevsimi 34. bölüm 28-02-2015 akşamı yeni ve eski seyircilerine hoş zaman geçirtecek gibi. Bölümü seyrettikten sonra bu bölümle ilgili görüş beyan edebilirsiniz
Kiraz Mevsimi 34. Bölüm Tek Parça HD izle 28-02-2015,Kiraz Mevsimi 34. Bölüm Donmadan izle,Kiraz Mevsimi 34. Bölüm Donmadan seyret,Kiraz Mevsimi son bolum izle,Kiraz Mevsimi 34. Bölüm Youtube izle,Kiraz Mevsimi 34. Bölüm Full izle,Kiraz Mevsimi 34. Bölüm Hemen izle,Kiraz Mevsimi 34. Bölüm Tek Parça izle,Kiraz Mevsimi 34. Bölüm izle ,Kiraz Mevsimi 34. Bölüm izle

Konusu :
En büyük hayali bir gün başarılı bir modacı olmak olan Öykü, küçük bir mahallede annesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan çalışkan bir üniversite öğrencisidir. Çocukluk yıllarından beri en yakın arkadaşı Burcu'nun ağabeyi Mete'ye aşıktır. Ne yazık ki herkesten sakladığı büyük aşkını mahalle arkadaşı Şeyma'ya kaptırır. Durum böyle olunca da, aşkını kalbine gömer ve duygularını kendi içinde yaşamaya başlar.
Öykü, komik ve bir o kadar da güzel tesadüfler sonucu Mete'nin ortağı ve yakın arkadaşı Ayaz ile karşılaşır. Ayaz, çapkın kendine aşırı güvenen ukala bir tiptir. Aynı zamanda Öykü'nün kendine örnek aldığı, büyük hayranı olduğu modacı Önem Dinçer'in de oğludur. Ama Öykü'nün bundan haberi yoktur.
Tatlı bir tesadüfle tanışan, birbirinden tamamen zıt karakterlere sahip olan Ayaz ve Öykü'yü, kader, her fırsatta bir araya getirecek ve zamanla aralarında hem romantik hem de komik bir ilişkinin başlamasına sebep olacaktır.
Ayaz ve Öykü arasında bir oyun olarak başlayan herşey, zamanla gerçeğe dönüşebilecek midir?
Yoksa Öykü her türlü imkansızlığa rağmen hayallerinin aşkı olan Mete'ye kavuşabilecek midir?

Labels: , , ,Leave A Comment: