Sponsor Reklam

iki Dünya Arasında 585. Bölüm izle Tek Parça 27 Şubat 2015 !!


İki Dünya Arasında 585. Bolumiki Dünya Arasında 585. Bölüm Özeti: internet Aleminde çok fazla tıklanan yerli diziler içerisinde gelmesi nedeniyle İki Dünya Arasında tv dizisini ziyaretçilerimiz için bir hayli inceledik. İki Dünya Arasında 585. bölümü ile 27-02-2015 te izleyicisini tv karşısına kitleyecek sürekli böyle olmuştur. internete devamlı yapılan araştırmalar şu şekilde olmaktadır İki Dünya Arasında 585. bölüm full hd İki Dünya Arasında dizisinde yeni bölüm epey bir güzel olmasını bekliyoruz.

bu hafta ilk fragmanı bir hayli kaliteli belli ediyor kendini İki Dünya Arasında Geçen Hafta ki bölümü ile epey bir ses getirdi. Takipçisi Sürekli artan yerli dizi İki Dünya Arasında 585. bölümüyle 27-02-2015 ardından da tüm hayranlarına merhaba diyecek. Bölümü seyrettikten sonra bu bölümle ilgili görüş beyan edebilirsiniz

İki Dünya Arasında 585. Bölüm Full Tek Parça izle 27-02-2015,İki Dünya Arasında 585. Bölüm Tek Parça HD izle,İki Dünya Arasında 585. Bölüm Hemen seyret,İki Dünya Arasında son bolum izle,İki Dünya Arasında 585. Bölüm Full Hd izle,İki Dünya Arasında 585. Bölüm Full Hd izle,İki Dünya Arasında 585. Bölüm Tek Parça izle,İki Dünya Arasında 585. Bölüm Youtube izle,İki Dünya Arasında 585. Bölüm izle ,İki Dünya Arasında 585. Bölüm izle

Konusu :
İki Dünya Arasında, hayatlarını, 'yaşatmak için yaşa' felsefesi üzerine kurmuş iki idealist arkadaşın hikâyesi üzerine kurulmuştur. Öğretmen Selim ve İmam Ahmet bu duygularla dolu iki gençtir. Ahmet imam olup hizmetine doğup büyüdüğü mahallede devam ederken, Selim ise öğretmen olup ideallerinin peşinden Suriye'ye gitmiştir. Hikâyemiz Selim'in ülkesine, dolayısıyla da mahallesine geri dönüp hizmetine burada devam etme kararıyla başlayacaktır. Böylece yıllardır mahallelinin ona yakıştırdığı bir kız olan Aslı'yı da yakından tanıma fırsatı bulacaktır. Ancak şartlar beklenmedik bir şekilde gelişir ve öğrencisi Ali'yle, onun annesi Sahra'yı kurtarabilmek için beraberinde Türkiye'ye getirir. Ne var ki bunu yapabilmek için Sahra'yla formaliteden bir evlilik yapması gerekmektedir. Bir yandan manevi dağılmışlığın yaşandığı, bir yandan üzerinde imar planlarının yapıldığı mahallesine döndüğünde işinin yurt dışındakinden de zor olduğunu görür.
Bu konuda en büyük yardımcısı ise, İmam Ahmet'tir. Ahmet zaten mahallede denge kurma görevini üstlenen, herkesin yardımına koşan ve sevilen bir karakterdir. Selim'in gelmesiyle elinin kuvvetlenmesiyle mutlu olur. Bilgi ve tecrübelerini harmanlayan iki arkadaş, 'insan kazanmak/topluma kazandırmak' adına ellerinden geleni yapacaklardır.
Selim ise, kendisiyle evlenilmesi beklenen Aslı'yla evlenme noktasında çok da aceleci davranamayacaktır. Hem Suriye'den gelirken formalite bir evlilikle beraberinde getirdiği Sahra ve oğlu Ali, hem de Aslı'yı yakından tanıma arzusu onu engelleyecektir. Selim'in hizmeti yönü ne kadar kusursuzsa, özel hayatı da o kadar ikilemler üzerine kuruludur. Sahra'nın kendisine beslemeye başladığı duyguların zamanla Selim'deki yansıması, Aslı'nın gerçek yüzünü ortaya çıkartması, okulda ise açığını yakalamaya çalışan bir müdürle mücadele etmek zorundadır.

Labels: , ,Leave A Comment: