Sponsor Reklam

Elif 113. Bölüm izle Tek Part Son Bölüm !! 20 Şubat 2015 #Elif


Elif 113. BolumElif 113. Bölüm Özeti: Online platformda çok fazla paylaşılan türk dizileri arasında gelmesi nedeniyle Elif televizyon dizisini üyelerimiz için biraz sorguladık. Elif 113. bölümüyle 20-02-2015 te izleyicisini ekran karşısına kitleyecek daima böyle olur. yahoo'da devamlı yapılan aramalar bu şekilde olur Elif 113. bölüm ücretsiz Elif dizisinde yeni bölüm bir hayli kaliteli olacak.

yeni bölüm son fragmanı bir hayli heyecanlı gözüküyor. Elif geride bıraktığımız bölümüyle bir hayli ses getirdi. Hayranı her hafta artan Televizyon dizisi Elif 113. bölüm 20-02-2015 ardından da eski fenomenlerine hoş zaman geçirtecek gibi. Sizde takip ediyoranız bölüm ile ilgili yorumda bulunabilirsiniz.

Elif 113. Bölüm Youtube izle 20-02-2015,Elif 113. Bölüm Donmadan izle,Elif 113. Bölüm Full Hd seyret,Elif son bolum izle,Elif 113. Bölüm Hemen izle,Elif 113. Bölüm internetten izle,Elif 113. Bölüm Full Tek Parça izle,Elif 113. Bölüm Donmadan izle,Elif 113. Bölüm izle ,Elif 113. Bölüm izle

Konusu :
Kanal 7 ekranlarında izleyenlerin yüreğine dokunacak bir dizi; Elif… Annesinin hasretiyle yanıp tutuşan, hiç görmediği babasının hayalini kuran ve üvey babası tarafından hor görülen bir kızın yürek burkan öyküsünü anlatan 'Elif' Kanal 7 ekranlarında.
Yasak bir aşk… Ailelerden gizli gerçekleşen bir evlilik, ortaya çıkan gerçeğin sonunda yıkılan bir yuva… Ve küçücük yaşında hayatın acı gerçekleriyle yüzleşen Elif… Anne ve babası, kendisinin varlığından habersiz yollarını ayırdığında kaderi çizilen Elif, zorluklar içinde dünyaya gelir. Üvey babasının yanında geçen sancılı zamanların ardından hiç bilmediği ve kendisinden habersiz olan öz babası Kenan'ın evine besleme olarak gönderilir. Fakat Elif, çiftlikte kendisini bekleyenlerden habersizdir. Kalbinde kocaman sevgileri besleyen minik Elif, kendisine kötülük yapmaya çalışanlara sonsuz sevgi kapısını açar. Çiftlikte Elif'i bekleyen acı sürprizler, Elif'in annesine duyduğu özlemi gün geçtikçe arttırmaktadır. Anne hasretiyle yanıp tutuşan Elif, küçücük yaşında sabrın anlamını öğrenmiştir. Annesine kavuştuğu günün hayalini kuran Elif, vuslata erecek mi?
Küçücük yüreğinde kocaman sevgileri barındıran minik Elif'in yüreklere dokunan öyküsü Kanal 7'de.

Yönetmenler: Fulya Yavuzoğlu, Halenur Uzunoğlu
Müzik: Korhan Nart
Senaryo: Rüya İstanbul
Görüntü Yönetmeni: Emre Yılmaz, Hüseyin Türkdönmez
Uygulayıcı Yapımcı: Gökhan Şahin
Oyuncular: Isabella Damla Güvenilir (Elif), Selin Sezgin (Melek), Altuğ Seçkiner (Kenan), Aysun Güven (Aliye), Cemre Melis Çınar (Arzu), Tevfik Yapıcı (Hüsnü), Hasan Ballıktaş (Veysel), Zeynep Öğren (Tuğçe), Gülfer Sarıgül (İpek), Emre Kıvılcım (Selim), Gülçin Tunçok (Zeynep), Pelin Çalışkanoğlu (Pelin), Batuhan Soncul (Murat), Ozanay Alpkan (Ayşe), Dilara Yüzer (Gonca), Taliha Sonağ (Şerife), Yapım: Green Yapım - See more at: http://www.kanal7.com/DIZI-ELIF-1100-tanitim.html#sthash.J68iUk3H.dpuf

Labels: , , , ,Leave A Comment: