Sponsor Reklam

Deniz Yıldızı 1177. Bölüm izle tek Parça 19 Şubat 2015

Deniz Yıldızı 1177. Bölüm Özeti: Fox Tv'nin Sevilen Dizisi Deniz Yıldızı Bomba Gibi Bir Bölüm ile izleyenleri Yine Heyecanlandırağı Bir Bölüm ile 19 Şubat 2015'te Kaldığı Yerden Devam ediyor.Deniz Yıldızı Yeni Bölüm'de Neler Olacak ?

Deniz Yıldızı 1177. Bölüm izle,Deniz Yıldızı Yeni Bölüm Seyret,Deniz Yıldızı 1176. Bölüm Full Hd izle,Deniz Yıldızı 1177. Bölüm Tek Parça izle,Deniz Yıldızı Son Bölüm izle,Deniz Yıldızı 19 Şubat izle

Celal, Mustafa’yla yüzleşir. Diğer tarafta, Banu, Neriman’ın tuttuğu adam tarafından tacize uğrarken, Melih gelir ve Banu’yu kurtarır. İkili bu sayede daha da yakınlaşacaktır. Neriman ise şimdilik amacına ulaşamamıştır.


Suna, Mustafa’nın saldırısına uğramıştır. Can, Suna’yı arar ve kızlarını bulduğunu söyler. İkili otelde buluşacaktır.Gizem, Eylül’ün nüfus kağıdını unuttuğu için eve geri döner, bu sırada kızını almaya Can gelir. Gizem dirense de, Can kızını ondan alır ve gider. Gizem perişandır.

Suna umutla ve korkuyla bebeğine kavuşmayı beklemektedir. Can, otele bebekleriyle gelir. Suna, Eylül’ün öz kızı olduğunu öğrenir. Sonunda Suna ve Can Eylül bildikleri, İpek bebeğe yani kızlarına kavuşmuştur.

Labels: , , ,Leave A Comment: