Sponsor Reklam

Bedel 4. Bölüm izle Tek Parça 19 Şubat 2015 Atv #Bedel

Bedel 3. Bölüm izle 12 Şubat 2015Bedel 4. Bölüm Özeti: Atv'nin Sevilen Dizisi Bedel Kısa Süre içinde Büyük Bir Fan Topluluğunu Toparlayıp Gündem Deki Yerini Korumaya Devam Ediyor.Kısa Süre içinde Sevilen Dizi Bomba Gib Bir Bölüm ile Fanlarını Sevindirmeye Devam Ediyor..

Bedel 4. Bölüm Tek Parça izle,Bedel 4. Bölüm,Bedel 4. Bölüm Seyret,Bedel son bölüm izle,Bedel 4. Bölüm izle,Bedel 19 Şubat izle,Bedel 19.02.2015 Youtube izle

Ali, Begüm'ün neden olduğu kurşun yarası nedeniyle kötü durumdadır. Begüm ona nasıl yardım edeceğini bilemez. Vedat ise iz üstündedir. Ne yapıp edip Begüm'ü bulacak ve eve geri getirecektir. 

Begüm'ün gidişiyle biraz olsun rahatlayan Nazan, Vedat'ın Begüm'ün peşinden gitmesini engellemek için yeni bir oyun dener. Amacına adım adım yaklaştığını düşünen Nazan'ı kötü bir sürpriz beklemektedir.

Ali ve Begüm'ün bir arada olduklarından şüphelenen Gönül ise, İrem'i sıkıştırır ancak İrem hiçbir şey söylemez. İstediği bilgiyi bir tesadüf sonucu öğrenen Gönül, hemen sonrasında Vedat'la karşı karşıya gelir. Gönül'le ilgili büyük sır ortaya çıkmak üzeredir.

Bu arada İnternet'te yayınlanan haber nedeniyle diken üstünde olan Sami, ailenin isminin bir skandala karışmasını engellemek için bütün hamlelerini yapar. Sami'nin çabalarını yetersiz bulan Naciye, ipleri eline alır.

Labels: , , , , ,Leave A Comment: