Sponsor Reklam

Aşkın Bedeli 317. Bölüm izle Son Bölüm Tek Parça 19 Şubat 2015 #AskınBedeli


Aşkın Bedeli 317. Bölüm Özeti: Star Tv'nin Heyecanları Tavan Yapacak Bir Bölüm ile izleyenleri Ekran Başına Kitleyen Dizi Aşkın Bedeli 317. Bölüm ile 19 Şubat 2015'te Kaldığı Yerden Devam Ediyor.

Geçtiğimiz Bölüm'de Şimal ile Annesinin Faruğu Öldürdükleri An Ve An Fotoğraflarının Çekilmesi Şimal Ve Annesinin Başı Baya Derde Gireceği Gözüküyor.Esrarengiz Kişinin Kim Olduğu Merak Konusu?

Aşkın Bedeli 317. Bölüm,Aşkın Bedeli 317. Bölüm Tek Parça izle,Aşkın Bedeli 317. Bölüm seyret,Aşkın Bedeli son bölüm izle,Aşkın Bedeli 317. Bölüm izle,Aşkın Bedeli 19 Şubat izle,Aşkın Bedeli 19.02.2015 izle


Sedef, dört duvar arasında Hala ve Fatma tehlikesiyle başbaşa kalmıştır. İçerideki zulmü sonlandırmak isteyen Sedef, gardiyanla konuşarak Hala’nın içeride yaptıklarını anlatır.Rüstem’i ziyaretinden istediğini alamayan Poyraz, Komiser Mustafa’yı Sedef’in suçsuzluğu konusunda ikna etmeye çalışır. Poyraz’ın, olayı aydınlatmak için önce Faruk’un cesedine ulaşması gerekmektedir.

Şimal ve Hikmet ise mesajların gönderildiği numarayı takip ederek, görgü şahidine ulaşmaya çalışırlar. Ancak yanlış yolda olduklarını fark etmeleri uzun sürmez.Rüstem’in cinayet günü bir otelde olduğunu duyan Zehra, olayın peşine düşer. Elmas ise kızının geleceğini sağlama almak için Yaman’la konuşmaya gider. Yaman, Elmas’ı zayıf karnından yakalamıştır.

Labels: , , , ,Leave A Comment: