Sponsor Reklam

Aşk Yeniden 3. Bölüm izle Tek Parça Fox Tv 24 Şubat 2015 #AskYeniden


Aşk Yeniden 3. Bölüm Özeti: Fox Tv'nin Yeni Dizisi Aşk Yeniden Bomba Gibi Bölümler ile Fanlarının Gönlünü Feth Etmeyi Başarmıştı Bu Hafta Yayınlanacak Bölüm'de Olacaklar Şimdiden Merak Konusu Olacağı Gözüküyor.

Aşk Yeniden 3. Bölüm Tek Parça izle,Aşk Yeniden 3. Bölüm,Aşk Yeniden 3. Bölüm seyret,Aşk Yeniden son bölüm izle,Aşk Yeniden 3. Bölüm izle,Aşk Yeniden 24 Şubat izle,Aşk yeniden 24.02.2015 izle

Bu sefer Zeynep’in babasının balıkçı tayfaları Selin’i kaçıracak. Aşk Yeniden yeni bölüm fragmanına bakılırsa bu bölümde iki aile arasındaki gerilim iyice artacak ve bu komik sahnelere de yol açacak,Zeynep’in, babası derin Şevket’le yaşadığı gerginlikten kendini sorumlu tutan Fatih, durumu düzeltmeye çalışırken her şeyi daha da kötü bir hale getirir. Amacı sadece Şevket’e torununu göstermek iken Selim’in kaybolmasına sebep olmuştur.

 Bu durum hem Zeynep’le arasının açılmasına, hem de iki ailenin karşı karşıya gelmesine neden olur. Artık derin Şevket ve Şekercizadeler karşı karşıyadır.Fatih ve Zeynep’in söylediği yalan ailelerin de araya girmesiyle kontrolden çıkmaya başlar. İşlerin daha çok çığırından çıkmaması için Gülsüm Hanım duruma müdahale eder ve Şekercizadeler Zeynep’i istemek için Şevket Reis’in evinin yolunu tutar. Oysa kimsenin derin Şevket’in derin planlarından haberi yoktur.

Labels: , , , , ,Leave A Comment: